Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúi és katolikusok!...

Jehova Tanúi és katolikusok! Ti tiltanátok a gyereket a lövöldözős játékoktól tíz évesen?

Figyelt kérdés
A véresebbekre gondolok pl.Cod World ag War(a kedvencem,Gta 5,Mortal Kombat X(másik kedvenc),Cod Black Ops 3,Battlefield 4,Halo
2016. dec. 24. 00:15
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes, én nem érzem magam pszichésen sérültnek, sem agresszívnak.

A másik: meg mi ez a baromság, hogy istennek oka volt erre, arra, amarra. Ha létezik miért engeddi azt a népírtást ami folyamatosan zajlik a világban? Vagy, a nevében indított keresztesháborút? Humbug az egész.

2016. dec. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
74%

21#: Soha nem mondok ilyet, mert általában értelmes emberekkel folytatok csak vitát. De most azt kell mondanom, hogy hagyd rá:D Ezek bolondok, egyszerűen nincs racionális magyarázat arra, hogy képesek hinni ilyen baromságokban.


20#: "Már egy hónap rendszeres használata ingerültté,agresszívvé teszi" Ezt annyira tudod bizonyítani, mint isten létét...

2016. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
60%
Csak szegény gyerekeket sajnálom, akiket ilyen baromságokat követve nevelnek fel. Sokáig úgy éreztem, hogy nincs annál rosszabb, mint csóró családban felnőni, de be kell látnom hálás lehetek az életnek, hogy nem valláskárosodottak neveltek fel. Talán ez a legrosszabb betegség, nem elég, hogy nektek hiányzik egy kereketek, de még szegény gyerekeiteket is megnyomorítjátok:\
2016. dec. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
41%

14

Nyitott vagy meghallgatni? Tudom, hogy Isten nem előállítható kémcsőben. Tudom, hogy sok gonoszság van a világban, és ezt Isten "hagyja". Azért, mert az embernek szabad akarata van, és ha az ember hülye, akkor legyen kedves vállalni a következményeket! Oké, értem én, hogy ártatlan emberek bűnhődnek... És itt jön be, hogy azok, akik a földi életben sokat szenvednek, a halál után nem fognak. Ez az, amihez hit kell, mert nincs rá bizonyíték. Én hiszek benne, mert tudom, hogy létezik halál utáni lét, de ez megintcsak nem bizonyítható 100%-ig tudományos módszerekkel.


Isten hagyja a szenvedést, nem szól bele, vagy csak nem vesszük észre a jelenlétét. (Szerintem az utóbbi.)


Bízni, hinni tudni kell, de az élet más területein is, nem csak itt.


Értem a gondolatmenetedet, elfogadom, hogy nem vagy vallásos, de te se nézd már hülyének azokat, akik szerint az univerzum nem önmagától szaródott ide :)


Szívesen vitatkozom veled értelmesen, személyeskedés nélkül. Viszont ne offoljuk szêt a kérdést, ezért ajánlottam a privátot. De nekem olymindegy...


Boldog karácsonyt!

2016. dec. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell privát. Sajnos egyikünk sem tudná a másikat meggyőzni. A halál utáni életben hiszek, no nem menyország és pokol dologra gondolj. De ezt hagyjuk. Igazad van ne offoljunk. Neked is, és mindenkinek boldog karácsonyt!

(Ebből a kérdésből kiszálltam.)

2016. dec. 25. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
29%

#21.


A keresztes háborúkat már nem Isten hagyta jóvá, vagy kérte.

A Jézus halála utáni eseteket már emberek támogatták, sajnos Isten nevében.


Isten csak a messiás megszületéséig védte ilyen mód a leszármazási vonalat, utána meg már nem volt szükség rá.


Hogy még is megtörtént, a vallásosnak mondott embereknél, az már nem Isten jóvá hagyásával történt, hanem a hatalomra jutott egyházak a tiszta keresztény imádatot és hitet befeketítette.

2016. dec. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
26%
#24-es: Ez egy rendkívül beteg gondolkodás.
2016. dec. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
68%
Senki nem lesz a játéktól bűnöző. És nem gond ha a gyerek először a képernyőn lát vért. Inkább játszon véres játékokkal, mint hogy felnőtt korában leforduljon a székről egy vérvételnél, mert nem bírja a láványát.
2016. dec. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
60%
Egyetértek. És remélem minél több gyerek nő fel vallási károsultak nélkül. Hihetetlen, hogy a 21-században még képesek ilyen fa**ságban hinni egyesek!
2016. dec. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
65%
Itt van pl. ez a hitgyülis lehúzós banda. A "górékon" kívűl mindenki hajlong, a saját részükre készített videóikon rángatóznak (ezek nem kerülnek adásba érdekes módon) marhára nem érdekli őket a vallás, csak a haszon amit a sok szerencsétlen megvezetett embertől kicsalnak. A hitgyülis és egyéb ilyen társulatok a legnagyob pénzmosodák. És miközben Jézusról és "Istenről" papolnak, akkora lábon élnek, hogy egy dollármillárdos olajguru lassan elbújhatna mellettük. Képmutatásból jelesre vizsgáztak. És hihetetlen mód még mindíg vannak bírkák, akiket az orruknál és "hitüknél" fogva vezetnek. Nem légből írom. Van 4 ex hitgyülis barátom. Egyikük eléggé a "forró" vonalban melózott, vagyis a pénzügyi oldalon. A másikuk meg a felvételeket csinálta.
2016. dec. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!