Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Valaki ki tudná nekem fejteni...

Valaki ki tudná nekem fejteni kicsit bővebben a "The Satanic Temple" nézeteit?

Figyelt kérdés
2017. jan. 24. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Elméletben egyenlőséget hirdetnek. Meg akarják szüntetni a kiváltságokat, azt, hogy valakinek vagyona/születése miatt több jusson, mint más társainak. Nemet mondanak a rasszizmusra, és a nemek megkülönböztetésére, segítenek a gyerekek oktatásában, támogatják a gyógyászatot, egy utópikus világban hisznek, ahol minden ember képes empátiát érezni a többi iránt, a józan tudatot is fontosnak tartják (mentális instabilitás nélküli tudatra gondolok, nem a kábszira :D). Gyakorlatban meg ki tudja, lehet ugyanolyan egyház, mint a többi, és csak ígér, de a pénzre megy minden. :P
2017. jan. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az egyetlen olyan egyház aki nem kér állami támogatást és adókedvezményt.

ennyit a pénzre megyről.


A kereszténységnek vége. Az évezredes hazugság elnyomás hatalom és irányítás vágy és hazugság hazugság hazugság hazugság miatt.


A sátánizmus semmilyen módon nem kapcsolódik a kereszténységhez pont úgy mint a budhizmus hinduizmus tao zen stb.


inkább az utóbbiakhoz áll közel ha lehet egyáltalán ilyet mondani.

De inkább úgy fogalmaznék hogy azok álnak közel hozzá.

2017. jan. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Utóbbi válaszoló.

Először is köszönöm a válaszodat. Azt szeretném megemlíteni, hogy nem az egyetlen egyház ami rendesen adózik és nem kér állami támogatást. A Church of Satan is így cselekszik. A sátánizmus fogalmát nem kell kibontani nekem. :D Csak érdekelt, mert vannak olyan cselekedetei a TST-nek, mellyel nem nagyon értek egyet. És mielőtt még véleményt alkotok róla, szeretném egy kicsit jobban kiismerni.

2017. febr. 17. 15:15
 4/5 anonim ***** válasza:

kérdező


Bocs de ezt a kérdést benéztem. Válaszom a Church of Satan ra vonatkozott. Az általad említett TST t nem ismerem.

Ha meglérhetlek leírnád akár priviben is hogy miben más vagy mik nem tetszenek benne?


köszönöm

2017. febr. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
na volt időm rájuknézni. Tudod mi jut esuembe? Globalizált, EU komfort, stb... Így első blikre, de ez nagyon felületes vélemény mert csak erre a csókos dologra vetettem egy pillantást.
2017. febr. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!