Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Pár napja szemeztem egy...

Pár napja szemeztem egy Tanúval, miközben kint álltak, majd hirtelen elkapta a tekintetét és csak maga elé nézett. Nincs esélyem nála, ha nem tartozom közéjük?

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de Nincs esélyed.


Egyébként pedig ne az motiváljon valakit hogy Tanú legyen mert házasságot akar kötni egy Tanúval,.

2017. febr. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Facebookon egy tanú az egyik képe alá még azt írta, hogy hűséges jehovához, míg az üzenő falán már ez állt pár nappal később: másnapos vagyok.


Rakd össze az infót.

2017. febr. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Esélyed lehet, de az nagyon veszélyes számára.

Úgyhogy ha csak egy kalandra vágysz akkor most tégy le róla és felejtsd el, ha meg többet akarsz akkor légy okos és talán őt is kihozod onnan magaddal.


Mt 10:16-17

" Ímé, én elbocsátlak titeket, mint juhokat a farkasok közé; legyetek azért okosak mint a kígyók, és szelidek mint a galambok.

De óvakodjatok az emberektől; mert törvényszékekre adnak titeket és az ő gyülekezeteikben megostoroznak titeket;"


Cselekedj a fenti ige szerint és akkor talán boldogok lehettek ha sikerül összejönnötök.


Üdv

2017. febr. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!