Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 16/f láttam egy lányt 1 nap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16/f láttam egy lányt 1 nap kétszer Pesten, szemeztem vele elkaptam a tekintetét 3-4 másodpercre,elkezdett lüktetni a szivem nagyon gyorsan, nem találom őt sehol nem ceglédi, semmit nem tudok róla, de meg kell találnom, mit tegyek? Szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
2010. márc. 17. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rajtad gyakorolta a szemmel verést.XDDD
2010. márc. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
semmi
2010. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
menj oda vissza arra a helyre ahol láttad őt hátha újra ott lesz és akkor valahogy közeledj hozzá, jobbat nem tudok
2010. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kiverte neki szemmel?Megyek Ceglédre!
2010. márc. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"Szerintetek mi ez?"

Jó kérdés... a szavakat még értem, de a mondatot(?) már nem igazán.

2010. márc. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerelem első látásra?...hát, nemtom, én nem nagyon hiszek ebben.

Szerintem csak megtetszett, másnapra már el fogod felejteni. Ha meg nem, akkor nem tudom, mit csinálj...elég rossz lehet neked, nem irigyellek:(

2010. márc. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Saku14 válasza:
Na megtaláltad azóta kérdező? 😂
2018. máj. 31. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!