Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ferenc pápa miért sértegeti...

Ferenc pápa miért sértegeti folyamatosan a katolikusokat, keresztényeket?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 21:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
????????????????
2017. febr. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 TR75 ***** válasza:
Lehet, hogy belülről bomlaszt.
2017. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért sértés az, ha azt mondja, hogy a katolikus egyháznak nem szabad pénzt kérni a szertartásokért stb? Eddig még, amit hallottam tőle, az nem sértés, hanem a keresztény értékek elvárása.
2017. febr. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Az eddigi válaszok alapján ezt a kijelentést rajtad kívül senki sem érti, így ilyenkor célszerű kifejteni azt amit gondolsz.
2017. febr. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer sem hallottam, hogy sértegetett volna bárkit is. Miért is tenné, hiszen ő az Egyház földi feje.
2017. febr. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Hosszú ideje egy olyan pápa, aki a valódi keresztény értékrendet képviseli és ráadásul olyan irányba nyit ami a mai kor emberéhez közelebb hozhatja (mégegyszer: valódi) a keresztény értékeket. Akik sértésnek vehetik, azok a hazug, szemforgató hamis papok, álkeresztények (itthon aztán bőven van). Vegyék is magukra.


Én kedvelem a pápát. Úgy is, hogy nem vagyok keresztény, meg sem vagyok keresztelve.

2017. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
55%

Én egyszer ismertem egy embert, akinek az unokatesója feleségének a bátyja hallotta, amint Ferenc pápa azt mondja az egyik mellette álló bíborosnak: "Barátom, menyi ember gyűlt itt össze!"

Pedig bíboros volt az illető, nem barát.

2017. febr. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Múltkor volt az, hogy ne szaporodjanak, mint a nyulak. Most meg a beszólás, hogy aki álszent módon keresztény, az legyen inkább ateista. Senki nem olvas híreket?
2017. febr. 24. 23:10
 9/23 anonim ***** válasza:
97%
#8: Az elsőt(a nyulasat), nem olvastam. A másodikban viszont, tökéletesen igaza van.
2017. febr. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Na várj...az úgy hangzott, hogy "jobb ateistának lenni, mint álszent katolikusnak".

Ezzel miért nem értesz egyet? Véleményed szerint pl, egy tolvaj aki azt hirdeti ő a keresztény istent szereti az többet ér mint egy ateista?

Nem értem mikor sértegetett volna bárkit is, ha ezt annak veszed akkor veled van a hiba.

2017. febr. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!