Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A liberalizmus egy kereszténye...

A liberalizmus egy keresztényellenes ideológia?

Figyelt kérdés

Nagy erőkkel munkálkodnak a keresztények ellen,rendkívül erkölcstelen emberek.

De, a legnagyobb bűnök, nem a keresztényellenesség,paráznaság,hanem a migráció támogatása.


A muzulmán migránsok betelepítését azért támogatják, hogy a keresztényeket bántani tudják.



Vannak a keresztények között olyan emberek, akár papok is, akikben még van valami a mennyei fényesség.

[link]


Értelemszerűen, a liberalizmus által vezérelt média utálja az ilyen embereket.

Akiket ők utálnak, azok csak jó emberek lehetnek.


A cikkben levő pap erős ember, aki hajlandó harcolni a keresztényekért, a keresztények életteréért.



2017. febr. 26. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
A szabadság nem eszme, hanem tény (szabad akarat).
2017. febr. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

"akikben még van valami a mennyei fényesség."


xD Túltoltad.

[link]

2017. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%

Szia!


Éppen erre a témára próbáltam rávilágítani az alábbi kérdésemmel, de ahogy látom, azt sokan nem értették meg!


Jézus azt mondta, hogy őt és tanítványait nem fogja szeretni a világ, mert nem e világból valók, nem e világ értékrendjét képviselik. Mert ha e világból valók volnának, a világ befogadná őket.


De mit írtam én a kérdésemben?

A jelenlegi pápa egy celeb, akit a világiak is elfogadnak. Ezt pedig ujjongva fogadják azok, akik megfeledkeznek Jézus szavairól, és azzal támadnak vissza, hogy farizeus vagyok, stb.

Van a kérdésemnél egy olyan válasz is, amelyben az van, hogy a válasz írója nem vallásos, de végre ez a pápa szerinte "normális".


Mennyire normális az, amikor egy egészen más kultúrkörből származó tömeget rászabadítunk egy kontinensre, és pl. a kereszteket azért távolítják el épületekről, mert az sérti a muzulmánokat, de közben a muzulmánok követelik, hogy a nők az európai országokban is viselhessenek csadort? Stb.


Kérdező, te mit gondolsz minderről?


Én magam római katolikus vagyok és keresztény és jobboldali értékrendet mondok magaménak.

2017. febr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Kihagytam a kérdésemre mutató linket, bocsánat. Itt olvasható:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__..

2017. febr. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Attol meg, hogy maskepp gondolkodik egy liberalis ember mint te, nem jelenti, hogy ellened van.
2017. febr. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

5#


De, ellenem van és minden keresztény ellen vannak.Ugyanis, a létezésüket akarják eltörölni.


Remélhetőleg, a halál utáni életet Luciferrel tölti,mind.

2017. febr. 26. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

"Remélhetőleg, a halál utáni életet Luciferrel tölti,mind."


Nos, egy valamiben biztos lehetsz, nincs ellened a liberalizmus feltevésed alapján :)


Ha tényleg keresztény lennél, akkor ilyet nem kívánnál. Krisztus a kereszten azt mondta „Atyám, bocsáss meg nekik, hisz nem tudják, mit tesznek.” Picit szállj magadba és gondolkodj el, hogy te mennyire messze vagy a keresztény/krisztusi magatartástól.

2017. febr. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%

5os vagyok.

Szoval akkor te jobban tudod, hogy mit hisznek a liberalisok? O.o mert eppen engem mint liberalist probalsz arrol meggyozni, hogy mi mit hiszunk.

Ez olyan mintha en egy jobbikossal elkezdenek arrol vitazni hogy "dee ti mind nacik/antiszemitak vagytok!"...

Azert tartsuk mar tiszteletbe legalabbis minimalisan azt, hogy ki mit gondol.

2017. febr. 26. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%

Szia!


Nem. A szabadosság az. Az erkölcstelenség, a paráznaság az szabadosság nem liberalizmus. A kettő nem ugyanazt jelenti. A liberalizmus az egyéni jogokra koncentrál, a lelkiismeret és az életmód szabadságára, köztük olyanokra mint a vallásszabadság, a megismerés szabadsága, vagy azon alapelv, miszerint az állam ne hatoljon az egyén magánéletébe.


Mint ahogyan a kereszténység sem azt jelenti amit írsz. A valódi kereszténység a Krisztushoz tartozást, Krisztust követést jelenti. Krisztus pedig sohasem támogatta a pártpolitikát. A gyűlöletkampány az nem Krisztusi magatartás. A rasszizmus sem az. Márpedig sajnos a szélsőjobboldali gondolkodásmód rasszista.


A Szentírás azt írja: "Az Úr pedig a Lélek; és ahol az Úrnak Lelke, ott a szabadság." (2Kor 3,17)


Üdv. Péter

2017. febr. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
a liberalizmus más volt a XIX . században és más most, az emrt állítja középpontba tagadja az isteni törvényeket. Az európai parlamentben ülők legtöbbje az, a legtöbbet leváltanám.
2017. febr. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!