Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha az ember Isten képére és...

Ha az ember Isten képére és hasonlatosságára lett teremtve, akkor Istennek is van nemi szerve?

Figyelt kérdés
Ha nincs miért pont csak az nincs, ha pedig van, mire használja?

2017. márc. 8. 14:32
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
#30 Inkább te is olvasnád el azokat, amiket írtam.
2017. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Miről? A DNS-ről? Nem tudsz újat mondani, mert vegyész vagyok, hallottam már róla! Vitázzak veled a vallásról? Minek? A vallás mindenkinek a magánügye, az viszont bosszantó, ha valaki hülyeségeket kérdez provokatív céllal és az ilyeneket ki fogom gúnyolni!
2017. márc. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Amúgy itt az alábbi lehetőségek vannak:


1. A kérdező keresztény és komolyan gondolja, nos akkor elég beteges, hogy a "teremtője" nemi szerve érdekli, amit amúgy sokan emlegetnek, hogy "az Isten f****"...


2. A kérdező egy ál-keresztény ateista troll, aki így próbálja meg lejáratni és sötétnek bemutatni a keresztényeket, erre csak azt tudom mondani, hogy ha így van, akkor SZÁNALMAS!


3. A kérdező ateista, de nem trollkodik, hanem valamiféle fricskának szánja a hívők felé, nos ha ez így van, akkor erre meg azt mondom, hogy ezt a "van-e Isten?" vitát nem ezen a színvonalon kellene megvitatni!


4. Az illetőt halál komolyan izgatja, hogy van-e az Istennek pl. pénisze, nos akkor pedig erre azt tudom mondani, hogy beteg...


Nos kedves előző válaszd ki a neked tetsző válaszopciót a 4 közül és akkor az a válaszom az egészre!

2017. márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Ay carramba! ***** válasza:
#4 A probléma csak az hogy energia nem származhat a semmiből/végtelenségből. Ha mégis így lenne, akkor felborulna az egész univerzális egyensúly.
2017. jún. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Használta már, az angyali üdvözletben olvashatod hogyan.
2020. júl. 29. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!