Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismertek nagyon hatásos...

Ismertek nagyon hatásos gyógyító keresztény imákat?

Figyelt kérdés
Ha igen küldenétek nekem ,mert beteg vagyok és Jézustól mint a legjobb gyógyítótól szeretnék segítséget kapni

#gyógyulás #Jézus #ima #szeretet. Isten
2017. márc. 15. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
persze fontos a hit meg az ima is, de azért nem árt, ha orvos is rád néz. az ima nem varázsige, inkább a lelkedet erősíti és gyógyítja meg
2017. márc. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
"Írva van: ne kísértsd uradat, Istenedet." Menj orvoshoz.
2017. márc. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A legközelebbi patikát mutasd meg nekem ma
2017. márc. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Segíts magadon, s Isten is megsegít!"


Évente több tízezren, százezren vesznek részt keresztény zarándoklatokon, gyógyulás céljából. Soha nem hallattam volna, hogy hirtelen minden zarándok meggyógyult volna. Esetleg pár, ami kb statisztikai hiba.


Az orvosokat ajánlom. Abból is a hagyományosakat.


Ha súlyos a baj, én azt tanácsolom, hogy a "biorezonancia"- "biorezgés" meg ilyesmi maszlagos gyógyítókat kerüld, mert ők nyíltan hullarablók: nem gyógyítanak, de cserébe megkopasztanak.


Ha vénynélküli "étrendkiegészítő" csodaszert ajánlanak, az is inkább kamu.


A homeopátia is kamu.


Kívánom, hogy rendbe jöjj.

2017. márc. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Alex Fly ***** válasza:

A leghatásosabb ima, ha kéred Istent, hogy vegye el a betegségedet. Jézus azt is elhordozta, tehát az ő nevében kérve Isten meggyógyít.

De ez nem helyettesíti az orvost. Az Úr rajta keresztül is adja a gyógyulást, ne utasítsd vissza.

2017. márc. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ima nem varázsige. Nem lehet úgy használni, mert nem mindegy ki mondja, és milyen szívvel mondja. Hiába használod akár a legszebb szavakat, ha a szíved messze van Istentől. Ha pedig úgy érzed közel vagy hozzá, a saját szavaidat használd, és kérd meg hittársaidat, hogy ők is imádkozzanak érted.
2017. márc. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!