Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Halasztottatok el már szentgyó...

Halasztottatok el már szentgyónást rendszeres önkielégítés miatt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy nőtlen vagyok és nem igazán tudom leállítani magam. 2-3 hétig meg tudom állni, de utána már elég borzasztó az egész. Emiatt nem merek gyónni menni, mert meggyónok, aztán néhány hét múlva újra elkövetem. Így meg nem igazán merek gyónni menni, hogy előre tudom, úgy sem bírom ki. magától meg már nem jön ki, volt, hogy 1 hónapot is vártam, de semmi. Szóval ez a természet majd megoldja dolog nálam már nem működik kamaszkorom óta.

Sport, fizikai munka stb. az nálam nem segít...


39F



2017. márc. 26. 13:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"magától meg már nem jön ki, volt, hogy 1 hónapot is vártam, de semmi. Szóval ez a természet majd megoldja dolog nálam már nem működik kamaszkorom óta."


Tehát ezzel az olcsó trükkel akartad átvágni a teremtőt?

Mintha te hozzá se nyúltál volna,ugyanakkor sunyi módon mégis elélvezel? Irgum-burgum,ezzel,hogy fogsz majd elszámolni?

Csak tréfálok:D:D

Kérdező,ébredj fel!

Akár tetszik,akár nem,a nemi vágyat a teremtő oltotta belénk,és a természetet bizony nem érdekli az "erkölcs" Ezzel jobb,ha minél előbb megbékélsz.

És nem azt mondom,hogy ha majdan lesz egy barátnőd/feleséged,akkor csald meg.Mert ugyanakkor érző lények is vagyunk,és nem szép dolog a másiknak fájdalmat okozni.

AZ ÖNKIELÉGÍTÉS NEM BŰN!

2017. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

11.Hsz!


Az önkielégítést,CSAK emberek által kitalált,Bibliától független,vagy annak szavait kiforgató elképzelések nyilvánították bűnnek.

2017. márc. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Figyelj, nyugodtan meggyónhatod. Én párszor kihagytam. Ha azt a lelkifurdalást el tudnád képzelni. És a pap nem ítélkezik. És nem kell azt gondolni, hogy minden pap szexuálisan zaklatja a gyerekeket. Ez hülyeség. De az viszont még nagyobb hülyeség, hogy olyanok mennek papnak, akik tudják, hogy ezt nem tudják betartani.
2017. jún. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!