Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az "extrém" Hús-vét koncepció videóról?

2017. márc. 30. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
most ez egy komoly kérdés vagy tényleg szánjak 20 percet + a válasz megírását az életemből ennek a nyilvánvaló ostobaságnak a cáfolatára? Remélem csak trollkodni akarod a vallásosokat mert ezt a videot szerintem akinek van érettségi bizonyítványa annak tudnia kell miért baromság
2017. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez a video is csak bizonyíték arra, hogy mekkora sötétség lakozik néhányak elméjében. De valószínűleg trollkodik az illető, nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire buta legyen. Bár nagy az Isten állatkertje, szokták mondani.


Szóval képtelen voltam meghallgatni, csak az első néhány percbe füleltem bele.


Megmondóemberkénk elmélete már ott bukik, hogy az Egyház nyelve a latin volt, amin húsvét Paschale. A szó a héber pészah-ból ered. Az ünnep meghatározása pedig azért történt úgy, hogy ne essen egybe a zsidó húsvéttel.

2017. márc. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!