Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, mit gondoltok...

Keresztények, mit gondoltok az anime rajzfilmekről?

Figyelt kérdés
Pl. Kitörölve.

2017. ápr. 1. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én a Dragon Ballt néztem régebben és kimondottan tetszett. Úgy általában szerintem a pucérkodás és az erőszakos vagy félelemkeltő jelenetekkel lehetnek problémák de ez mondjuk minden filmről elmondható.

Mijazaki Hajao filmjei is úgy általában nagyon jók.

2017. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem az animéknek, meg úgy összességében a fantázia szülte történeteknek nincs köze a valláshoz - sem a valósághoz. Maximum akkor ha ezek a történetek valamilyen befolyással vannak az én lelki világomhoz (pontosabban ha hagyom). A valóság és a képzelet között nagy határ van. A hit pedig nem a képzelet szüleménye, hanem egy valós dolog.

Persze vannak olyan történetek amik elgondolkoztatnak, de az miért lenne rossz? Szerintem nem baj az ha az ember kételkedik a hitében. Ha erős a hit, akkor a kételkedés csak megerősíti és bizonyosságot ad.

2017. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kifejezetten szeretem őket.
2017. ápr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kötelező! :D
2017. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretem az animéket, semmivel sem másabb, mint a nyugati élőszereplős filmek, ugyanúgy mindenféle műfaj megtalálható benne. Hentai, yaoi nem érdekel, általában haborús, vagy fantasy animéket szoktam nézni.


18/L

római katolikus

2017. máj. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó dolog :)
2017. máj. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Imádom az animéket. Nem értem mivel erőszakosabb pl egy Dragon Ball a Tom & Jerry-nél. Annak legalább van mondanivalója : ellenségből is lehet barát, ne ítéljünk külső alapján (Vegita, Sátán), soha ne adjuk fel, stb. Ezzel szemben a Tom & Jerry mi ? Minden részben ütik, felrobbantják egymást. Annyi primitív amcsi mese van, hogy az nem igaz. A rajzolásuk, beszédjük és maga a történet is gusztustalan. Pl Chowder vagy mi a fene az. Sokan azt sem.tudják mi anime. Hát pl ezek is : 80 nap alatt a Föld körül, Én kicsi pónim (nem ami most megy a Cartoon Networkon), Manóvári manók, Sandybelle, Candy, Könyvek könyve, stb.
2017. máj. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!