Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van két fajtája is az...

Miért van két fajtája is az Őrtorony újságnak? Egy ami a nyilvánosságnak szól és egy ami a tanúknak!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 1. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mert az egyik "tudó", míg a másik laikus.

Te is, én is és mindenki más is másképp beszél egy, a témában járatos személlyel, mint azzal, aki csak most ismerkedik vele.

2017. ápr. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

dubitus!


Meglehet hogy nem olvastad el figyelmesen a kérdésemet! Ugyan is én az írásról kérdeztem és nem a beszédről. S igen persze hogy egy laikusnak másképp beszél az ember na de saját tapasztalatom az hogy a laikusok is megértik amennyiben elmagyarázzák nekik! De azt ugye ember teszi meg!

S tudom milyen ez személyes tapasztalatból.

2017. ápr. 1. 20:20
 3/9 anonim ***** válasza:
18%
Azért, mert a mélyebb értelmű igazságokat egy kívülálló nem értené. Ez nem jelenti, hogy a tanúknak szóló Őrtorony titkos lenne, vagy ilyesmi. Le lehet tölteni mindkettőt a honlapról, és aki az összejöveteleket látogatja, kaphat papír alapút is mindkettőből. A tanulmányozásiból kevesebbet nyomtatnak, azt nem terjesztjük.
2017. ápr. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szervusz!

Azért mert ilyen a szekta politikája.

Egyikbe megy az agymosás a másikban meg a be vonzás.

És persze,hogy nyilvános mind kettő hisz csak előnyükre lehet ha egy kívül álló szimpatizáns bele bele olvasgat abban is ami nem a terjesztésre nyomtatnak.

Az Őrtoronyban semmi sem történik egyenes úton hanem mindent girbe-görbe utakon próbálnak elérni a cél érdekében;-na és mi a cél!? A terjeszkedés.

Egy volt tanú.

2017. ápr. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező

Vettem letolásod, ám figyelmedbe ajánlom: az írás rögzített beszéd.

Ha másképp beszélünk a laikushoz, az írott formája is más szövegezésű.

.

Helyreigazítás:

azért, mert más szavakkal (még ha írott formában is) fejezzük ki magunkat laikusnak, mint "tudó"-nak.

2017. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az eddigi válaszokat köszönöm!


dubitus!


Nem értem miért vetted letolásnak! De akinek nem inge nem veszi magára!

2017. ápr. 2. 21:19
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem volt az letolás. Én is ezt írtam volna, ha nem jártam volna utána.

Az egyik mézesmadzag, hogy de jó fejek, és fú de mekkora papírforma szerint köztük a szeretet, a másik pedig a szabályzat, hogy mi jár annak, aki gondolkodni mer és önálló véleménye van.

2017. ápr. 3. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Itt elolvashatod :)

2017. ápr. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

dubitus!


Látod van aki tájékozott és nem csak összevissza beszél meg nyavalyog! És ezt veheted letolásnak mert az!

Figyeld meg a 8. válaszolót!

2017. ápr. 3. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!