Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Hit gyülekezete /vidam...

A Hit gyülekezete /vidam vasarnap/milyen vallast képvisel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 13. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
68%
pünkösdi-karizmatikus irányzató keresztény
2010. máj. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
A Hit gyulekezete egy karizmatikus protestans kereszteny gyulekezet. Kisegyhazrol van szo, amelyik az un. utoreformacios mozgalamak 20. szazadi aganak a punkosdi ebredesi mozgalom 2. hullamanak: a karizmatikus ebredesi mozgalomnak koszonhetoen jott letre. Jellegzetessege a Szentlelek ajandekainak, a karizmaknak a hangsulyozasa.
2010. máj. 13. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%
Katolikusgyűlölő buli"keresztény" liberális szekta.
2010. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Az utolsó kifelejtette a zsidó-majmolást. Sztem Németh Sanya is zsidó, van esze, na. Csinál egy egyházat és jól meggazdagszik belőle.
2010. máj. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszia valaszotok,ennyivel is okosabb lettem.
2010. máj. 13. 13:20
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

10:58 úgy ahogy mondod végigvisznek egy 500literes fonott kosarat hát biztos ami biztos :D és odadugják minden egyes embernek az orra alá hogy dobjon bele pénzt (természetesen ha érmét dobsz bele akkor lenéznek milyen könyöradomány ez.

Volt szerencsém 2szer egy ilyen gyülekezetbe ellátogatni, komolyan mondom ugy éreztem magam mint az elmeosztályon :D Ezeknek ez embereknek egy nagy gumiszoba kéne! ordibáltak, lefeküdtek a földre, ugráltak, meg remegtek "mert őket ilyenkor a szent szellem magához hivja"

Dübörög a zene kibulizzák/kiidétlenkedik magukat este 11-ig és ők a keresztények...

2010. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
És egy jó tanács: tartsd távol magad tőlük, mert aki közéjük keveredik, csak nagyon nehezen szabadul vagy egyáltalán nem.
2010. máj. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Megegyszr köszönöm a valaszokat,a kiegeszítőket is.Azert kérdeztem,mert TV-ven lattam neha es nem tudom elkepzelni,hogy mifele gyülelezet lehet az.ahol emberi mivoltkból kivetkőzve, mindenfele baromsaggal összaekötve Iistentiszteletet tartanak,szinte önkívületi allapotban!
2010. máj. 14. 05:22
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
semmi jelentősége nincs,hogy milyen vallást képvisel.Sándor atyának és kedves segítőtársainak pusztán a behülyítés a célja.ők nem hisznek abban amit prédikálnak...ha el tudják hitetni a hívőkkel,hogy minden reggel egyenek meg fél kanál cukros kutyakakit az Isten nevében akkor azt is meg fogják tenni.szomorú...
2010. máj. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
átverős vallást pont úgy ahogy a többi...az Isten nem házban lakik hanem mindenütt jelen van nem véletlen hogy mióta világ a világ az egyház a leggazdagabb.. állam az államban
2010. máj. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!