Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Idegen közösségben úrvacsorát...

Idegen közösségben úrvacsorát venni?

Figyelt kérdés

Nem járok rendszerint ebbe a közösségbe, mert vidéki vagyok, utoljára ott úrvacsoráztam. Viszont holnap szeretnék úrvacsorát venni, de nem az én megszokott közösségemben, ezért van bennem némi izgalom. Nem fognak "kinézni" az ottani gyülekezeti tagok?

Bocsánat, ha bugyuta a kérdés.


2017. ápr. 15. 19:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Baptistaként vettem Úrvacsorát evangélikus templomban :)
2017. ápr. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először jelentkezzél le a lelkésznél hogy szeretnél ott urvacsorázni, utána a többi hívő ne érdekeljen!
2017. ápr. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha azonos vallásba tartozol, például reformátusként mész másik református gyülekezetbe, akkor csak nyugodtan. Felesleges előre bejelenteni vagy hasonló.
2017. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
semmiképpen, a szerető Jézus ítélete fog rád lesujtani, ez lesz a legnagyobb bűnöd. de csak viccelek, de ha a szivedbe nézel, és te is úgy gondolod, ezért Jézus nem fog haragudni rád, akkor miért érdekel emberek véleménye ezek után. arra már csak félve merek gondolni, hogy megpróbálod elképzelni hogy az úrvacsora mennyire nem jelent semmit.
2017. ápr. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!