Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a problémád a Zeitgeist 1....

Mi a problémád a Zeitgeist 1. filmmel?

Figyelt kérdés
2010. máj. 14. 16:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

eszemben sincs folytatni, nekem csak az oda nem illő egyház- és vallásgyalázással volt bajom


szerintem ezzel a "kegyetlenül törölték"-kel is meg fog gyűlni a bajod

2010. máj. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vannak csúsztatások benne, hogy eléggé egyoldalúan mutatja be a dolgokat. Viszont mind a két oldalt látni kell ahhoz, hogy az ember dönteni tudjon, így meg van a maga haszna :)
2010. máj. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sehol sem gyaláztam sem az egyházat sem a vallást. Ha eszed ágában sincs folytatni, miért folytattad? A "kegyetlenül törölték"-et úgy értettem, hogy szerintem nem helyesen jártak el. Legelső esetben nem kaptam semmiféle indoklást. Másodjára azt írták hogy nem függ össze a Zeitgeist film és a bérmálás, holott a film részben a vallásokról szól ráadásul a általánosan és a kereszténységről is. Tehát nagy mértékben összefügg a két dolog, de talán ezzel nincsenek is tisztában, hiszen így írták "olvass zeitgeist". Az emberek mások véleményére támaszkodva alakítják ki saját véleményüket. Ha csak egy oldal véleményéről informálódnak, az nem is igazi vélemény, ebben az esetben a bérmálás hazug, érvénytelen. Szerintem a te általad és a jogtalan és értelmetlen moderáció miatt elindított vita volt az, ami tényleg nem illet oda, ezért is hoztam létre ezt a kérdést. Ezt a véleményemet egyébként még akkor, javaslat formájában megfogalmaztam, de természetesen a moderátorok azt is kitörölték.
2010. máj. 14. 16:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmi baj vele, kicsit megpiszkált pár dolgot, szerintem nagyon is jó dokumentum film
2010. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Ajánlom elolvasásra:


[link]

[link]

[link]

2010. máj. 14. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy némelyik rajongója más kérdésekhez teljesen oktalanul bemásolja ennek a kérdésnek a linkjét...
2010. máj. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ő nem tudom én egy kérdéshez linkeltem be mert volt ott egy vita amit az ügyeskedő moderátorok kitöröltek, ezért itt folytattuk volna.... Szal ez a kérdés direkt jött létre.
2010. máj. 16. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:

a moderátorok nem ügyeskednek, hanem igyekeznek betartatni az oldal szabályait

amiket neked is illene ismerned, ha már ide irkálsz

2010. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2010. máj. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Innerself ***** válasza:

Üdv mindenkinek! Az első rész valóban kissé mesterkélt és titokzatoskodó hangulatú, ami nem mellesleg még a téma iránt érdeklődőket is megosztotta.

Viszont a legutóbb megjelent rész kerül mindenféle valláskritikát, ráadásul sokkal értelmezhetőbb és tartalmasabb is az elsőnél.

A Youtube-on szerencsére teljes egészében elérhető, nincs feldarabolva és precíz magyar felirattal nézhető:


http://www.youtube.com/watch?v=jj3NIjRVVX8


Elég a teljes képernyő gombra kattintani :)

2011. febr. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!