Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Öltsuk magunkra Istennek a...

Öltsuk magunkra Istennek a Hit pajzsat ez az jelenti hogy álljunk ellen a Sátán ostromának és kísértésein ellen Újjászületett Isten hívőkent Szent Szellemében ha jól értettem ti is így gondoljátok?

Figyelt kérdés

Ennek a pajzsnak a feltételekor rendületlenül az Úrban bízva teljesítsük az Ige hirdetéseit. Helyesen fogalmaztam meg ?

Amit Jézus Krisztus ránk bízott mondván: Tegyetek tanítványoka minden népet.


2017. ápr. 27. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez sajnos egy érthetetlen katyvasz lett, nem tudom hol olvastad így.


A tegyetek tanítványommá minden népet mondatot, elsősorban az apostolainak mondta és mindazokra kell érteni, akik ehhez tehetséget és erőt is kaptak. Belőlük lehetek misszionárius papok vagy lelkészek. Te ehhez láthatóan nem kaptál tehetséget, de életed példájával (segítesz ahol tudsz, irgalmasság cselekedeti stb...) elősegítheted, hogy a környezetedben élők is megtapasztalják, hogy milyenek a keresztéyek és ezáltal a megtérés útjára léphessenek.

2017. ápr. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ!
2017. ápr. 27. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!