Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hiszel abban, hogy lesz...

Hiszel abban, hogy lesz elragadtatás?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 28. 21:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az micsoda is pontosan?
2017. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
37%
Nem, én az ilyenektől vagyok nagyon elragadtatva...
2017. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
32%
a te elmedet mar elragadtak...
2017. ápr. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

1 Nézd meg ezt;


[link]


Csak azért,hogy legyen valami fogalmad róla.


2. Az nagy baj, de ha így van akkor nem kell ilyeneket olvasni.


3.Hidd el,hogy az elmémmel semmi gond, a tiéddel viszont úgy látom,hogy vannak problémák de ezek ki javíthatóak csak egy kis tréning kell. Úgyhogy azt ajánlom,hogy ne csak a monitort nézd hanem végy egy könyvet is a kezedbe (pl a Bibliát) és olvass sokat. :) És végy egy kicsit vissza az arcodból mert egyáltalán nem áll jól. (ez csak egy jó tanács volt)

2017. ápr. 28. 22:32
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én abban hiszek, hogy Isten azért vár ki, hogy mindenki megmenekülhessen, aki meg akar. Eljön majd az idő, amikor már nem lesz olyan ember a Földön, aki meg akar menekülni Krisztus által. Vagyis a kereszténység el fog tűnni. Ha úgy tetszik, végigmegy a felekezet is Krisztus stációin. Ma már szerintem azt az időszakot éljük, amikor a farizeusok tervet szőttek Krisztus elveszejtésére és elkezdték megvalósítani. Elindultak, hogy elfogják, megszégyenítsék, megostorozzák és keresztre feszítsék és megöljék. Ezt az utat fogja bejárni a keresztény felekezet is.
2017. ápr. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
14%

lesz,


azok a felkent keresztények akik még a földön vannak a nagy nyomorúság kitörése után, azok nem halnak meg, hanem azonnal megkapják végső elpecsételésüket.

2017. ápr. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
25%

Tisztelt kérdező! Engedd meg hogy meg említsem hogy az utolsó előtti hozzászóló és az utolsó hozzászóló mondott igazat! Nekik hihettel!

Református keresztyén Újjászületett Isten hívő vagyok. Hiszek az elragadtatasban.

Tudod miért ? Mert a Megváltó a ments várunk. Ezért kell megtérni míg van idő utána​ már késő. Szó szerint el szabadul a pokol és Isten meg ki nyilvánítja hogy mire képes valójában hogy hosszú ideig türelmes volt velünk szemben de hiábavaló volt mert egyesek egyenesen gyolulik Istent ahogyan Sátán is meg a Démonok. És Isten meg védi a juhait. És a többiek a vesztükbe rohannak és meg kapják amire vágytak be bizonyítvány azt hogy kár volt Isten ellen fel lázadni mert saját életüket nem akarják tulajdonképpen folytatni. És soha nem is szerették Istent.

2017. ápr. 29. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
6: Mi az az elpecsételés?
2017. ápr. 29. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hiszem és várom.
2017. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Igen én is hiszem és várom!
2017. ápr. 29. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!