Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért fél sok ember a pokoltól...

Miért fél sok ember a pokoltól és az örökszenvedéstől?

Figyelt kérdés
Egy idő után megszokható az is, ha csak cupákként kezelnek és kikötnek, mint egy sonkát. Nincs az a fájdalom, ami ne viselhető el. Jó mondjuk az örökfogvurás az gáz.

2017. ápr. 28. 23:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Azért mert akármennyire is rosszak vagyunk és épp elmével rendelkezők az ég világon senki nem akar szinte majdnem szó szerint a teljes meg örüles határán lenni ahogy te sem! És mert kimondhatatlanul nagy békétlenség nyomna a lelkunket.Te képes lennél egy kutyát az emberiség legősibb legjobb barátját örök szenvedésre száműzni ? Ugye hogy nem! Szó szerint a szívem szakadna meg érte és meg mentém Őt. Azért mert érző Lények​ vagyunk a kutyák is. És nem robotok. Gondolj bele már komolyan elviselhetetlen teher lenne az örök szenvedés egy sorozat gyilkos számára is. Platon tanította tévesen ezeket ami a kérdésed és mindenkit​ meg rémiszt vele. Isten maga a Létezés Önmaga a Szeretet. Eszébe se jut ilyen még csak gondolni se. Ezért lesz a kárhozotak számára a teljes mértékben való meg semmisüles kegyelembol hogy ne szenvedjenek oroke. És sorsa fölött mindenki egyénileg saját maga dönt. Ne attól félj aki a testet képes​ meg ölni hanem aki mindenedet. Nem félsz az élő Isten kezébe kerülni. Szóval aki nem akar örök életet az Atyátol az meg semmisül kegyelembol az örök szenvedés helyett. Ennyi. Vagy vele vagy ellene. Nincs más út. Nincs Reinkarnacio!!! Remélem mindenki számára kielégítő választ adtam. Ez az igazság.
2017. ápr. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Tisztelt Lucifer nem így gondolod igazságosnak ? Egyetértesz velem ?

Kedves válaszolok őszintén bevallva egyetértettek velem ? Remélem igen így látom igaznak. Én írtam az első választ! Nem a saját véleményem szerint írtam! Hanem a szín tiszta igazságot mondtam el amit​ közölni akar a Biblia tanítás az emberekkel.

2017. ápr. 29. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Ezért javasolt komolyan venni a Bibliát nem mesérol van itt szó hanem mindenki életéről. Bűnbe maradt valoddal nem állhatsz az Atya Isten Örökkévaló halhatlan elé mert elpusztulsz amint rád fog nézni. És már visszahozni sem tudd mert a bűnös természetet viseled ami Istennek nem tetsző ezért porrá válsz meg dicsőult test nélkül Jézus be se engedne mert amikor Isten elé kerülünk abban a pillanatban hamuvá válnak mert Isten előtt semmi nem állhat meg a bűnös természetet visel.
2017. ápr. 29. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Végezetül nagyon remélem tiszta szívből hogy segíteni tudtam nektek aki csak olvassa! Tudom durva kemény de ilyede már az igazságosság is el mondani már nem csak mentegetőzni. Mert Jézus Krisztus visszatérése sürget bennünket nem sok van már hátra. Tudom más senki sem meri bevallani ezt mert fél ki mondani az Igazságot. Ezért én el mondtam az egészet. A döntés a tiétek.
2017. ápr. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Azt tudom durva és kemény de az Igazságot​ is felszínre kell hozni ha más nem teszi meg. Ezért fontos a Megváltó Krisztusban való hit.
2017. ápr. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Kedves 38% barátom te nagyon el vagy tévedve ne haragudj.

"Szín tiszta igazságokról" beszélsz itt, de nem gondolod, hogy ezek igencsak merész szavak egy kicsit?

Ne szeretnélek megsérteni de valaki nagyon behúzott téged.

Miért nem hiszel a Biblia szavának ha már ujjá született kereszténynek tartod magad?


Ézs 1:28-31

De elvesznek a bűnösök és gonoszok egyetemben, s megemésztetnek, a kik az Urat elhagyták.

Mert szégyen éri őket a cserfákért, a melyekben gyönyörködétek, és pirulni fogtok a kertek miatt, a melyeket kedveltek;

És hasonlatosok lesztek az elhullott levelű terpentinfához, és a víz nélkül való kerthez:

És csepüvé lesz az erős, és munkája szikrává: mindketten égni fognak, és oltójok nem lészen.


Ézs 66:22-24

Mert mint az új egek és az új föld, a melyeket én teremtek, megállnak én előttem, szól az Úr, azonképen megáll a ti magvatok és nevetek;

És lesz, hogy hónapról-hónapra és szombatról-szombatra eljő minden test engem imádni, szól az Úr.

És kimenvén, látni fogják azoknak holttesteit, a kik ellenem vétkeztek, mert az ő férgök meg nem hal és tüzök el nem aluszik, és minden test előtt borzadásul lesznek.


És,hogy a kérdésre is válaszoljak!-egyszerűen azért Lucifer mert tudják,hogy a pokol létezik.

2017. ápr. 29. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

"Egy idő után megszokható az is, ha csak cupákként kezelnek és kikötnek, mint egy sonkát."

Elméletben mindenki vagány és belevaló, Te is Lucifer666, amíg be nem következik a rossz, akkor meg már késő lesz a rinyálás... Az ember sok mindent be tud magának hazudni, csak ne kelljen Jézusban és a Bibliában hinnie. Ha Téged, Lucifer666 nem izgatna a dolog, akkor nem tennéd fel ezt s ok, ostoba kérdést ...

2017. ápr. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem lesz örökké pokol, az a tűz tavába kerül a halállal együtt. Aki a pokolban volt, az Isten nélkül lesz tovább a külső sötétségen, de nem írja, hogy lenne szenvedés.
2017. ápr. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 imakommandós ***** válasza:
nem lesz szenvedés persze. biztos komfortos lesz örök sötétségbe férgekkel lakni.
2017. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 imakommandós ***** válasza:
közbe meg piritósként sülni
2017. ápr. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!