Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mennyire érzitek közel magatok...

KZitus kérdése:

Mennyire érzitek közel magatokhoz Istent és Krisztust?

Figyelt kérdés

Mennyire része az életeteknek?

Az életetek mely területén érzitek a befolyásukat? Miben látszik ez meg?



2017. máj. 10. 08:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire is szeretném hogy létezzenek és egy pozitív kapcsolatot tartsunk fenn,sajnos nem érzek semmi kézzelfoghatót.Anyagilag rendben vagyok,de szerintem sejti mindenki,hogy nem ebben merülne ki egy efféle "kapcsolat".
2017. máj. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az Atya Isten és a Fiú Isten fontos szerepet játszanak a mindennapi életemben.

Nem mindig volt ez így, mert volt idő amikor teljes lényemből ellenálltam Neki. De már ez megváltozott mert az életem is megváltozott.

Megmutatta,hogy mi az igaz szeretet és a kegyelem és ezt élőben tette!

Amire szükségem van a mindennapokban azt megkapom és ennél többet nem is kérek.

Tudom, hogy megbocsájtotta minden bűnömet és adott még egy esélyt,hogy tiszta lappal indulhassak.

Ezt nem szeretném elbaltázni mert több lehetőségem nem lesz!


Nagyjából ennyire közel!

2017. máj. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mintha nem is lenne. Várjunk csak...
2017. máj. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 hsz


Sokat segíthet a napi Bibliaolvasás(engeded hogy Isten szóljon hozzád) és az ima(te mondod el Neki örömödet, bánatodat).

Teljesen bizonyos, hogy közel kerülhetsz hozzá, és nagyon boldog lehetsz a

Zsoltárok 1:1-3 verse szerint :-)

2017. máj. 10. 20:43
 5/8 A kérdező kommentje:

2 hsz


Szépen megfogalmaztad érzésedet:-)

2017. máj. 10. 20:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Csendben figyel.
2017. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Életem minden részében benne van.

Társas kapcsolataimban,ezermesterkedésemben,amikor vezetek(ez sűrűn előfordul velem)ott ül mellettem,s figyel,(néha erre nagy szükségem van),amikor úszom,amikor álmodom.Amikor a tőle származó szeretetet közvetítem,s amikor ösztöneim parancsát követve szenvedést okozok magamnak,és másnak,ott van,s tanácsol,hogy "Állj fel,és szedd rendbe!Veled leszek!"


Általában boldog vagyok,s ezt igyekszem ki is fejezni,hogy mást is boldogítsak azzal.

2017. máj. 25. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia,én úgy érzem hogy Isten mindig mellettem van mintha fognak a kezem jelképesen szólva. Hozzá bármikor fordulhatok és nagy kiváltsága tartom hogy ő gondot fordít rám. Számomra isten egy valóságos személy
2017. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!