Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akinek ROmániában vagy Szlovák...

Akinek ROmániában vagy Szlovákiában jár a Mai Ige mennyi postaköltséget kellet fizenie?

Figyelt kérdés

Illetve kellett-e fizetni valamit? Azt tudom, hogy mama a kiadvány ingyenes, de a postaköltség gondolom nem.

Előre is köszi a válaszokat! :)



2017. máj. 31. 14:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én rendszeresen kapom és olvasom a Mai Ige c. kiadványokat, igaz Magyarországon.


Most megnéztem,és az egyik füzetük végén a megrendelőlapon csak annyi megjegyzés olvasható nem Magyar cím esetén, hogy a címzést az adott országnak megfelelően kérik megadni (pl. Romániába kérve román szabályoknak megfelelően.)


Postaköltségről nem írnak semmit.


Esetleg érdemes volna e-mailben megkérdezni tőlük, az a legbiztosabb.


Továbbá, a Mai Ige megrendelhető e-mailben is, tehát nem postán küldenék, hanem e-mailben.


Remélem, sikerül valamilyen formában hozzájutnod! :)

2017. máj. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! :)


Igen, ma megrendeltem a kiadványt, és a különböző kis könyvecskéket is, már nagyon régóta olvasom, jobbára interneten, és van egy kiadvány, igaz régebbi amit még nagymamám kapott valahonnan, és a télen találtam meg amikor takarítottunk. Jobban szeretem olvasni füzetke formában, mert így szövegkiemelővel ki tudom emelni azt ami számomra építő, és jellemző rám, így amikor fellpozom elolvasom a kijelölt részt, és jobb :)

Köszönöm szépen a választ! :)

2017. máj. 31. 18:08
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyébként bocsánat, elírtam a kérdést!

Nem mama hanem maga*

:D

2017. máj. 31. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!