Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyedül vagyok itthon és...

Egyedül vagyok itthon és szörnyen félek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hiszek Istenben,járok templomba, imádkozom. Nem ezzel van a baj. Pánikbeteg vagyok, ezáltal nagyon nagyon félek. Hiáába imádkozom ez nem múlik el. Félek, hogy rosszul leszek és senki nem lesz aki segítsen, így meghalok...
2017. jún. 9. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyabb a betegség, akkor vedd igénybe pszichológus segítségét. Bizonyos lelki problémákon akár pap vagy lelkész is tud segíteni, de komolyabb esetben szakember kell.
2017. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Akkor valami nem stimmel. Hiszel a keresztények Istenében, aki mégsem segít ? Akkor talán segíts magadon és az Isten is megsegít. Soha ne kívülről várd a segítséget.
2017. jún. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs akit fel tudj hívni segítséget kérni, hogy épp nem érzed jól magad? Miért vagy egyedül? Hány éves vagy?
2017. jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig kezdj el lassan és mélyen lélegezni!

Ne küzdj semmi ellen! Lazítsd el a testedet is,ne legyen benned ellenállás! Olyan ez,mint a mocsár,minél inkább kapálódzol,annál mélyebbre süllyedsz.A gondolataiddal ne foglalkozz(megőrülök,meghalok,elvisz a mentő stb)csak hagyd,hogy legyenek,és engedd el őket.

Az ima nem praktikus ilyen esetekben,ne arra támaszkodj.


Egy volt pánikos.

2017. jún. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pánikbetegségnek mindíg van valami előzménye,amit nem tudtál feldolgozni.A feldolgozáshoz-rendszerint-szakember,pszichológus szükséges!
2017. jún. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!