Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ismer valaki Taizé imákat?...

Ismer valaki Taizé imákat? Többi lennt

Figyelt kérdés
Sokszor hallgatok az interneten Taizé énekeket, mert gyönyörűek, egyszerűen káprázatosak. Nagyon bejön nekem -ha lehet így mondani- ennek a "rendnek", közösségnek a lelkisége. Van itt valaki aki tagja ennek a közösségnek vagy esetleg nem de tud Taizé imádságokat? Vagy egyáltalán vannak ennek a közösségnek külön imádságai, mert azt tudom hogy ez egy ökumenizmus közösség, éppúgy a tagjai a katolikusok mint a protestánsok vagy más felekezet tagjai,és az ikonhasználata az ortodoxiára is utal. Ha valaki tud Taizé imákat kérem küldje, vagy ha taizé énekeket tud magyarul azt is küldhet, ki is rakhatja de küldheti privátba is

2017. júl. 11. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
2017. júl. 11. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagyok tagja a közösségnek,de szimpatizálom őket: ataizéi imaórákat,meditativ dalokat.Háromszor voltam is ott egy-egy hétre.

Web oldaluk: [link]

2017. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!