Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lesz Újjáteremtve az...

Hogyan lesz Újjáteremtve az Univerzum gyakorlatilag?

Figyelt kérdés

Isten hogyan fogja ezt véghez vinni ?

A változásból mi fogunk érzékelni valamit ?



2017. júl. 15. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

A Földet kell majd a túlélőknek rendbe tenni.

Persze kapnak némi Isteni segítséget is,

Olyan állapotba kell hozni, amilyen Ádám idejében volt.


Akik ott lesznek, azok biztos, hogy érezni fogják a változást és a különbséget.

2017. júl. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Miért, mi a baj az univerzummal, hogy újjá kell teremteni? Nekem nagyon tetszik most is, főleg ha tiszta éjjel felnézek a csillagos égre. Vagy űrtávcsövek képeit szemlélem interneten, mindig elkápráztat engem.


Szóval nekem tetszik a mostani is.

2017. júl. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%

Néhány igéből lehet következtetni. Gondolom a szavával fogja Isten újjáteremteni a megégett Föld felszínét és az univerzumot.

Sokan ez alapján azt gondolják, hogy nem lesz Nap és Hold:

Jelenések 21,23 És a városnak nincs szüksége a napra, sem a holdra, hogy világítsanak benne; mert az Isten dicsősége megvilágosította azt, és annak szövétneke a Bárány.

De ha megfigyeljük, csak szükség nem lesz az új Jeruzsálem városában, de attól még lehet Nap és Hold és a városon kívül világíthatnak is, stb...

Szerintem visszaáll az eredeti állapot, a sok szárazföld, az egy helyre összegyűlő kis tenger, és az édeni paradicsomi gazdagság

2017. júl. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Ha egyszer azt írja a Biblia, hogy új ég és új Föld lesz, akkor miért ne lehetne? Az, hogy az első, jehovista válaszoló miért másolja állandóan az őrtorony hülyeségét, azt nem tudom, mivel semmiféle bibliai ige nem támasztja alá a kitalációkat.
2017. júl. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A világot miért kellene újjáteremteni?

Semmi baja nem lesz még vagy 100 milliárd évig.

A Földnek és a Napnak lesz vége 5 milliárd éven belül, azokra ráfér majd az újjáteremtés.

2017. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló: azért kell Újjáteremtve legyen mert Isten ezt mondta és amit mondott az úgyis lesz.
2017. júl. 15. 16:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Vidiripi


"A Földet kell majd a túlélőknek rendbe tenni.

Persze kapnak némi Isteni segítséget is,"


S ezt honnét tudod? Mert hogy nem a Bibliából azt biztos!

2017. júl. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 KZitus ***** válasza:

Szia


A Biblia arról ír, amikor Isten megteremtette a földet, mindennel elégedett volt, minden egyes teremtési nap után. Miért kellen újjáteremteni a földet? Inkább rendbe kell hozni azt, amit az ember tönkretett rajta, mióta itt él.

Azt írja a Prédikátor 1:4

Egyik nemzedék megy, a másik nemzedék jön, de a föld időtlen időkön át fennmarad.


aztán még ez is:

Zsoltárok 78:69

69 Majd építeni kezdte szentélyét, akár a magasságokat,

Mint a földet, melyet időtlen időkre megalapított.

Zsoltárok 104:5

5 Ő alapította meg a földet annak szilárd helyein;

Megingathatatlan lesz az időtlen időkig, igen, mindörökké.

Zsoltárok 119:90

90 Hűséged nemzedékről nemzedékre száll.

Megszilárdítottad a földet, hogy fennmaradjon.


Viszont ír arról is a Biblia, hogy: "....és pusztulást hozz azokra, akik pusztítják a földet” (Jelenések 11:18).

2017. júl. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!