Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten úgymond legjobb mese...

Isten úgymond legjobb mese író szerintetek is?

Figyelt kérdés

Hiszek a Bibliában. Csak úgy értem hogy egyszerűen fenomenális hogy valósággá válik mindaz amiről az emberiség csak álmodni tudott. Gyönyörű.

Már alig várom hogy végre láthassam személyesen is.

Gondolom ti is örültök neki.


2017. júl. 15. 18:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
23%

Isten nincs!

A biblia meg egy jól megírt mese. Mint a Harry Potter, csak az írója nem élte meg a "sikerét".

(még annyi, hogy a HP eleje nem olyan unalmas)

2017. júl. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló: köszönöm szépen a választ. De azért azt meg szeretném jegyezni hogy légy kicsit meg fontoltabb hogy hogyan fejezed ki a véleményedet egy kérdéssel kapcsolatban.

Mert szerintem nem jó döntés felkiáltással le írni hogy Isten nem létezik.

Miért honnan tudnád hogy mi is az Igazság ?

A mostani modern kor emberei sem tudják százalékkal azt mondani hogy valóban létezik csak hisszük mint jó magam is.

Attól még hogy te nem hiszel benne. Nem jelenti azt hogy igazad is van.

Csupán csak egy vélemény. Mint bárki másé.

Csak te úgy írtad ki felkiáltójelel mintha igazad is lenne.

2017. júl. 15. 19:08
 3/17 A kérdező kommentje:
Százszázalékal.
2017. júl. 15. 19:09
 4/17 anonim ***** válasza:
A legjobb dramaturg.
2017. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
36%

Bocs! Szerintem Isten nincs.

Hiszek én is "valamiben" (legtöbbször magamban).

Az is lehet, hogy hinnék én Istenben is, de a hozzá vezető "szócsövek" (az egyház) világnézetével, felépítésével, működésével nem tudok azonosulni!

2017. júl. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Roxyzz válasza:
82%
Komolyan,szabályozni kéne valahogy az ide felkerülő kérdéseket,hogy ilyen feleslegek ne kerüljenek ki. Most akkor kérdezel,vagy kérdésnek álcázva kijelented,hogy te mit gondolsz?
2017. júl. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 1-es A harry Potter-ből senki nem nyilatkoztatta ki magát de Isten ezt megtette, mert Ő úgy szerette a világot hogy egyszülött fiát adta oda hogy aki hisz ő benne el ne vesszen hanem örök élete legyen
2017. júl. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Igen, de a mese hiányos, ez teszi még értékesebbé. Sokkal nagyobb az bárminél, ööö rákapcsolódik az univerzumra, meg ilyesmik. Nagyon nagyon nehéz rájönni, számtalan sok akadálya van. Csak ha ennyire összeállnak a dolgok, mint most, akkor van esély a meglátására, sok segitség kell hozzá. Nos, mindezeknek az anyja a törvény, ami időtlen időn át teremtette a világot, minden megtalálható benne, emberi erővel ez el nem érhető, csak a nagy közös erőkkel, sok ezer vagy millió emberekkel, ami a törvény igaz jele. Magasabb jele az hogy minden látható dolog elárasztódik kincssel, a világja láthatóvá válik a szútrában, minden dolog fényes lesz. Ahol ezeket elolvassák, ott másoknak ilyen áldást okoznak, nem beszélve arról ha ezt tanulják hosszu ideig szal érted... xd
2017. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kedves 1,5.Hsz!


Vagy vak vagy,vagy hazudsz!


Minden kultúra ismer isteneket,s ez tény,ha hiszed,ha nem.


Az más kérdés,hogy ezek az istenek élnek,éltek-e a valóságban,vagy csupán népek fantáziájában.


Jézus,mint Isten bizonyosan élt,hisz a róla való leírások tömege,sokrétegűsége,tagadásának harciassága kétséget kizáróan bizonyítja.(Bolond az,aki a te szárnyaid meglétét tagadja,ugyanis nemlétezőt,csak a bolond cáfol.)

2017. júl. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Vagy vak vagy,vagy hazudsz!"

A vak te vagy!

A véleményem nem hazugság!

Szerintem nincs isten!


"Minden kultúra ismer isteneket,s ez tény,ha hiszed,ha nem.

Az más kérdés,hogy ezek az istenek élnek,éltek-e a valóságban,vagy csupán népek fantáziájában"

Mindenki abban hisz amiben akar! Képzelegjen ha ahhoz van kedve, ha az "könnyíti" meg az életét!

Lehetek akár bolond is! De a véleményem az enyém! Hiszek magamban!

2017. júl. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!