Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A nemi élet (~házasság) Isten...

A nemi élet (~házasság) Isten ajándéke olyan értelemben, mint a gazdagság, a nyelveken szólás, a csodák, stb?

Figyelt kérdés
Azért érdekel ez a kérdés, mert nagyon sok ember van, aki szüzen hal meg, és ehhez hozzá tartozik, hogy család, gyermekek nélkül.Állitolag nem nagy probléma sex nélkül élni, pedig ha átkukkantanak a szerelem, szex kategoriába, azért látni lehet, hogy nagyon sok fiatalnak tönkreteszi az életét, hogy képtelen sexuális kapcsolatot létesiteni!Ha Isten ajándéka a nemiség, amit nem kaphat meg ezek szerint mindenki, akkor miért nem őrül az ember bele ugyanekkora eséllyel a szegénységbe pldául?!
2010. máj. 22. 23:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Aki szűzen hal meg az aberrált.
2010. máj. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ha nem tudsz értelmesen válaszolni, akkor mi a rosszbajnak kell belepofázni a kérdésembe?????
2010. máj. 22. 23:22
 3/13 anonim ***** válasza:
20 vagyok és még szűz és nem tudnám elképzelni, hogy ez a dolog tönkretegye az életemet, vagy hogy bármiféle hatással legyen rám... Szerintem a szex nagyon jó dolog lehet, de nem igazán fontos. Akkor ennyi erővel a csoki is Isten ajándéka, mert én nagyon tudok ám szenvedni, ha nincs itthon édesség :D (Ja amúgy nem vagyok dagadt :D)
2010. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nemi élet az élet beteljesülése, ugyanis ez éltet minket. Aki ebből kimarad, az sokszor jobban átéli ennek a jelentőségét, mint egy átlagos ember. Művész lesz, zseni vagy egyéb módon kitűnik a hétköznapi emberek közül.
2010. máj. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

"Művész lesz, zseni vagy egyéb módon kitűnik a hétköznapi emberek közül."

Ezt kifejtenéd bővebben, ha megkérlek?

2010. máj. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Akinek a nemi élet nem a tökéletes beteljesülés, az más formában tudja a világ tudatába hozni, az ő igazi mivoltát, azaz művészként vagy tudósként vagy éppen egyházfőként.
2010. máj. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
9%
Fikázz csak,nekem akkor is ez a véleményem.Teljesen természetellenes ha valaki nem szexel vagy nem érdekli a nemiség.Ugyanúgy beteg dolog mint a jézuskában meg istenben meg jetiben hinni.
2010. máj. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"A nemi élet az élet beteljesülése"

Tartalmas életed lehet :)

2010. máj. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23:41-es ne érts félre nekem van feleségem és 3 gyermekem. Én élem az életem :-)
2010. máj. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A 23:43-asnak üzenem, hogy olvasson Sigmund Freudtól valamit!
2010. máj. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!