Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Római katolikus paptól kérhete...

Római katolikus paptól kérhetek időpontot, és beszélgethetek vele kötetlenül kb. mint egy pszichológussal?

Figyelt kérdés

Lelkileg teljesen a padlón vagyok, ezért szükségem lenne egy független személyre, aki talán tudna adni nekem pár hasznos tanácsot. Pszichológusok, orvosok nem tudtak rajtam segíteni.

Fölhívhatom telefonon időpontért?(kint van a száma a honlapon) Nem baj ha nem hozzá tartozom, hanem egy vadidegen plébános?

Aki járt már hasonló cipőben leírhatja a tapasztalatát ezzel kapcsolatban. Megköszönném a válaszokat.



2017. aug. 14. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Kérhetsz, de előbb pontosítani kellene a problémát, mert a leírtak alapján Te sem tudod, hogy hová/kihez fordulj. Ha te konkrét tanácsot (utasítást) vársz, akkor valóban tévút volt a pszichológus, mert ő csak a gondod mibenlétének kiderítésére alkalmas, de konkrét tanácsot (érthető módon) sosem ad.
2017. aug. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.


Vagy esetleg valami lelkigondozói szolgálat jó lehet, ők értenek hozzá, egyházi személyek, de szakképzettek. Teljesen ingyenes.

[link]

2017. aug. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, de talán szerencsésebb ha nem telefonon, hanem mise után bemész a sekrestyébe és mondod, hogy szeretnél egy lelki-beszélgetést kérni - és ad egy időpontot.
2017. aug. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!