Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Újjászületett, Szent Szellemme...

Újjászületett, Szent Szellemmel beteljesedett Keresztényekhez?

Figyelt kérdés

Isten Szellemétől újjászületett hivő vagyok.

Szerintetek miért lehet az, hogy mikor imádkozom az élő Istenhez és bemegyek az Ő jelenlétébe ( ami csodálatos ) utána támadásokat élek át a testemen. Olyan, mintha "rágnák" a hátamat, mellkasomat. Nyomások vannak a fejemen. Szeretem az Úr jelenlétét, szeretek ott időzni órákat, szeretem, ahogyan átjár és betölt a békességével. De ezekkel a nyomásokkal nem tudok mit kezdeni. Más is él át ilyeneket? Próbáljon meg csak az írni, akinek már volt ilyenben része. Nagyon köszönöm.



2017. aug. 15. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Nekem utóhatásként sem volt rossz élményem a Szentlélektől való újjászületéssel kapcsolatban.
2017. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem újjászületésről beszélek, hanem a mindennapi közösségről, imáról, amit Istennel folytatok.
2017. aug. 15. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:

Én katolikus karizmatikus vagyok, én egy dicsőítés alatt, vagy után sem éreztem még ilyet, nem tudom, mitől lehet.


De kíváncsi vagyok a válaszokra.

2017. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Isten nem tartja burokban a népét, soha sem tett ilyet.


A keresztények ahogy Jézus is volt, ki vannak téve e világ Istene, és hatása támadásának.

(Lukács 4:13) 13 Így hát az Ördög, befejezve minden kísértést, eltávozott tőle egy másik alkalmas időig.

2017. aug. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

"Szerintetek miért lehet az, hogy mikor imádkozom az élő Istenhez és bemegyek az Ő jelenlétébe ( ami csodálatos ) utána támadásokat élek át a testemen. Olyan, mintha "rágnák" a hátamat, mellkasomat. Nyomások vannak a fejemen."


Szerintem ez csak pszichés dolog lehet. Idővel felkondicionáltad magad erre

2017. aug. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Te milyen gyülekezetbe jársz?


Mit mondanak erről a gyülekezeti tagok "testvérek"?


Hogy születtél újjá?


Hogyan imádkozol, amikor Istenhez imádkozol?


Csak írd le néhány rövid mondatban.


Csak azért kérdezek ilyeneket, hogy pontosan tudjak válaszolni, ugyanis, ha valaki Isten jelenlétében van, imádságban, az az illető feltöltődik, betelik szeretettel, örömmel, boldogsággal, megelégedéssel stb., nem pedig "támadások" érik a testét.


Röviden szólva nem mindegy, hogy te mit nevezel újjászületésnek, nem mindegy milyen lélekkel vagy szellememel töltekeztél be, nem mindegy, hogy egyáltalán kihez imádkozol, miközben azt hiszed, hogy Istenhez!

2020. febr. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!