Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus tényleg egy avatár volt?

Jézus tényleg egy avatár volt?

Figyelt kérdés
Ma mondta a rajztanárom, én meg majdem lefordultam a székről a röhögéstől.
2010. máj. 25. 14:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Remelem vicc ez a kerdes. Mert elegge rohejes. Lehet h egy hasonlatot akart mondani , hogy Isten felvette az emberi alakjat Jezusnak.nemtom de ez a tanar forma lehet:D
2010. máj. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kérdést én sem gondoltam komolyan, csak gondoltam hátha én vagyok hülye. És akkor még arról, hogy "látja az emberek auráját" nem is mondtam semmit.:D
2010. máj. 25. 15:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ahogy a hindu papok Buddhát beépítették az avatárok közé, a kereszténység ottani terjedésének hatására éppen beépíthették közéjük Jézust is.
2010. máj. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mi iskolánkban az angoltanár bebújt az asztal alá és nyávogott mint egy macska... Aztán utána már nem is tanított állítólag. XD (Úgy mesélték)
2010. máj. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

Simán lehetett avatár, hiszen az avatár megtestesülést jelent és Jézust Isten emberi megtestesülésének tekintik.


És most felejtsd el azokat a más bolygón élő kék, magas, vékony nyomorult, elcseszett nyulakat, mert az a film egy rakás fos...

2010. máj. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Végül is bele lehet magyarázni ha nagyon akarjuk. A nagy kék szarokról meg annyit, hogy a film azért egyszer nézhető volt.
2010. máj. 27. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik iskolába jársz? Ilyen rajztanárom nekem is volt.
2010. máj. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
54%

Igen, avatár volt.

Éa istennő avatárja volt; később tették fallikus kultuszalakká.

2012. aug. 28. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!