Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katolikus vallás elítéli az...

A katolikus vallás elítéli az energiagyógyászatot?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

a théta healing például egy kivételesen jó módszer.


2017. aug. 29. 12:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagyok katolikus, de nem hiszem, hogy a kuruzslókat díjaznák.
2017. aug. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Ez a théta healing ilyen kézrátételes varázslás, sok pénzért?
2017. aug. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Én katolikus vagyok, szerintem csak szimplán butaság, szemfényvesztés és csalás.
2017. aug. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
43%
Igen elítéli. Inkább nyomd magadba a gyógyszereket,vagy bejön vagy nem . Theta healing azért nem jó ,mert sötét erőknek teszed ki magad. Hiába is mondod , hogy neked hasznos ,vagy segít a gyógyulásban. Az csak egy ideiglenes állapot. Mert később jönnek a gonosz erők . Nem troll vagyok ,vissza lehet olvasni hasonló válaszokat a témában. De megyek is mert kiosztanak hamar. R.katolikus
2017. aug. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
engem gyógyított
2017. aug. 29. 12:47
 6/18 anonim ***** válasza:
85%

Utánajártam, hogy miről beszélsz.


"A theta healinget a hivatalos eredettörténet szerint egy Vianna Stibal nevű hölgy találta fel, miután meditációval kigyógyította saját magát a rákból, eközben théta-állapotban kapcsolatba lépett a Teremtővel, és rájött, hogyan lehet a gondolat erejével a DNS-t közvetlenül manipulálni."


A történelmi egyházak iskolákat és kórházakat tartanak fenn, így az ilyenek áltudományos néphülyítéseket teljes mértékben elítéljük. Ha pedig tudom hogy néphülyítés és úgy alkalmazom, akkor ráadásul bűnt is elkövetek.

2017. aug. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%

Igen elítéli és az összes New Age praktikát is!

Ha egy kicsit megkapargatod a dolgot, akkor látni fogod hogy mindegyik hátterében az okkultizmus van és nem véletlenül!

2017. aug. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

A katolikus egyház az ördög művének tartja. Lehet, hogy meggyógyultál vele, ezért ezt nem hiszed el, de majd jönnek más problémák, amikkel fizetni fogsz a gyógyulásodért. Rákaptál a horogra.

[link]

2017. aug. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
az okkultizmus sötét erőket hív segítségül, ez a módszer pont az ellentétét, a mindenség teremtő energiáját, a feltétel nélküli szeretet terét.
2017. aug. 29. 18:26
 10/18 A kérdező kommentje:
A teremtőt.
2017. aug. 29. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!