Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet-e bármilyen tárgy...

Lehet-e bármilyen tárgy démoni jelenlét közvetítője; amit konkrétan nem átkoztak meg, de olyan helyről származik, ahol valaha okkultizmust folytattak, vagy csak a kifejezetten babonákhoz kapcsolódó tárgyak?

Figyelt kérdés
Ergo egy zokni, vagy egy fakanál, vagy egy Sokol rádió is lehet-e démoni csatorna, vagy csak egy szerencse patkó, amulett, stb.?
2017. szept. 13. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
igen
2017. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Akinek a szívében ott van Jézus, ha maga a sátán személyesen is megjelenik akkor se lesz semilyen ereje semmihez!
2017. szept. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Filippi 3,8


Sőt annakfelette most is kárnak ítélek mindent az én Uram, Jézus Krisztus ismeretének gazdagsága miatt: a kiért mindent kárba veszni hagytam és szemétnek ítélek, hogy a Krisztust megnyerjem,


Kárnak és szemétnek kell ítélni, utána kidobni, mert a démonok ott munkálkodnak.

2017. szept. 13. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem lehet. Ezt babonának nevezik, amit a Biblia elítél.


A Sokol rádión meg kétlem, hogy az örög kezdene el szólni, ha ilyet tapasztalsz, akkor lehet és én tévedtem. De a többi nem alkalmas hangképzésre.

2017. szept. 13. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 KZitus ***** válasza:
63%
lehet
2017. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!