Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak szerintem furcsa, hogy...

Csak szerintem furcsa, hogy ha rákeresek a YouTube-on az Ifjúsági Református magazinra, akkor azt írja ki, hogy "Kb.666 találat"?

Figyelt kérdés
[link]

2017. okt. 17. 19:57
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Az semmi a múltkor wish-ről akartam rendelni egy telótokot keresztény szöveggel, és volt egy I love Jesus feliratú, ami 666 ft-ba került. XD

Csináltam is screenshotot, most fel akartam tölteni, de egyik képmegosztó oldal se engedte, amivel próbálkoztam.

2017. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1


A kepfeltoltes.eu nekem sem engedte! Ez már felettébb furcsa!

2017. okt. 17. 22:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
igen :D vannak néha fura véletlen egybeesések, én pl egyszer játszottam egy társasjátékot ami 10 oldalú "bodókockákat" használ egyszerre dobtam 5 ilyennel és mindegyik 8-as lett, na ennek mekkora a valószínűsége? :D egész konkrétan 50000 esetből egy :D azán ott van az is h mondjuk nézel egy vidot és azt olvasod "1000 megtekintés" vagy "839" megtekintés stb stb, hogy ezt a számot elérje kellett valamikor lennie 666 megtekintésnél is, ez nem jelenti hogy valami ami nem sátáni annak az esetében 665 után rögtön 667 jön
2017. okt. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 követ62 ***** válasza:
100%

Szerintem nincs jelentősége. Az is csak egy szám a sok közül.

Fel töltenek mégegyet máris 667 talalat lesz.

Sokan tévesen a Sátán számának tartják. Pedig ez az antikrisztus száma, aki Jelenések 13. fejezetében található. Persze Sátán irányítja, de nem Sátán száma, hanem emberi szám. És tudjuk, hogy Sátán nem ember.


Pont így nincs jelentősége a 13-as számnak. Pedig hogy paráznak ezt a szamot ki írni.

Ha valaki Istenben hisz akkor Benne higyjen ne a babonákban.

2017. okt. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szp72 ***** válasza:
Nekem más számot ad ki. Bizonyára akkor amikor te kerestél rá még ördögi lap volt, most már nem az.
2017. dec. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk az irodában meg péntek 13-án állt mind a 3 lift a 6-os emeleten, 666 számsort kiadva :).
2017. dec. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!