Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért nem látom a felrakott...

Miért nem látom a felrakott YouTube videómat a Google-ban?

Figyelt kérdés

Kb. egy napja rakhattam fel egy film előzetest, de mikor a Google-ban rákeresek, akkor nem hozza ki a videóknál mint találatot. Máshogy is próbálkoztam, szó szerint azt írtam be a keresőbe, amilyen címet adtam a videómnak, de még akkor is másnak a videóját hozta ki. Az előzetes, amit felraktam kb. 40 nézettséget kapott, tehát ez azt jelenti, hogy nem tűnhetett el csak úgy. Fogalmam sincs, hogy az a bizonyos nézettségi szám, hogy találhatott rá a videómra, ha még én magam, aki feltöltötte, nem találok rá se Google-on, se YouTube-on.

Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=NtL1u8wkDTw


Mit kellene tennem, hogy ez ne legyen ilyen macerás a videó rákeresésénél?



2016. dec. 10. 10:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Mert a Mozimánia tulajdonát képező videot másoltad le az Origo-ról. Amit lehet hogy marketing szempontok miatt pillanatnyilag ugyan nem kifogásol, vagy később se fog, de a Google és YouTube megjelenitésében prioritást élvez. Hogy mégis miért nem dobja ki e két kereső? Mert biztos, hogy vannak a videodra feliratkozóid és a világon sokan néznek YouTube videokat, mellettük sok ajánlattal. Igy ott is rákattinthatnak a tiedre. Már 74 nézettségnél tartasz. Egy koppintásnál elégedj meg ennyivel. Csinálj saját videokat és ne mások tollával ékeskedjél! Belenéztél már a Videokezelő-be, hogy a YouTube kifogásolt-e valamit? Ha nem, akkor a video eredeti készitője még nem vette észre a lopást vagy ha igen, akkor hagyja.
2016. dec. 11. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!