Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A halottak mikor támadnak...

A halottak mikor támadnak fel, és hova?

Figyelt kérdés

2017. okt. 21. 06:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
Vallástól függ... vagy a zombiapokalipszik típusától :D
2017. okt. 21. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
0%
A nagy nyomorúság, után az utolsó 7 év amikor az antikrisztus(sátán testi alakban) átveszi az irányítást, 7 év után Jézus Krisztus visszajön, megkötözi a sátánt, és jön az 1000 éves királyság.
2017. okt. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 Alain Delon ***** válasza:
41%
Szerintem gondolkozz értelmes dolgokon, ne ilyen blődségeken.
2017. okt. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
31%

''Szerintem gondolkozz értelmes dolgokon, ne ilyen blődségeken.''


Nektek jó érzés provokálni?


Nem értem az ateista miért nem az ezoban, van vagy a tudomány rovatban.

2017. okt. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
35%
A Feltámadás, az ezer éves uralom idején lesz, és az eredeti terv szerint a Földre, mert Isten az embert rendeltetése szerint a földre teremtette, az angyaloknak az ég a lakhelye, Ők nem jöhetnek ide, Mi nem mehetünk oda.
2017. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 Alain Delon ***** válasza:
46%
4: Na, öccs, figy! Én azokat a kérdéseket szoktam megnézni, amiket a főoldalon felhoz legfrissebbnek és valami okból érdekesnek találom. Ez a kérdés is ilyen volt. Amúgy meg blődség, hogy a halottak felébrednek. Aki mást állít, az pszichotikus.
2017. okt. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 Zenon ***** válasza:
27%
Szerintem a feltámadás fizikai értelemben képtelenség. Ezernyi vallási képzet létezik ennek megélésére, de figyelembe véve a test anyagi folyamatainak egyirányú lezajlását, nem térhet vissza ugyanabban a formában. Bármely nehéz is elfogadni, a halottak csupán az élők elméjében lévő alakok, valójában nem léteznek. Az emléklenyomat nem egyenlő a személlyel, úgy ahogyan a fénykép sem egyenlő a rajta levő tartalommal.
2017. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
10%

János.5:28,29.

. "Necsodálkozzatok ezen,mert eljön az ora,amelyben mindazok ,akik az emléksirokban vannak,hallani fogják az Ő hangját,és kijönnek:akik jodolgokat tettek,az élet feltámadására,akik hitvány dolgokat cselekedtek ,az ítélet feltámadására".


Jel.20:12."És láttam a halottakat,nagyokat és kicsinyeket a trón előtt állni,és tekercsek nyittattának fel .De felnyittattott egy másik tekercs is:ez az élet tekercse.És megitélték a halottakat a tekercsekben megirtakbol,a tetteik szerint"

2017. okt. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
23%

Ne csodálkozzatok ezen, mert eljön az óra, amelyben mindazok, akik a sírban vannak, meghallják az ő hangját, 1Tim 4,16 29 és kijönnek: akik a jót tették, az életre támadnak fel, akik pedig a rosszat cselekedték, az ítéletre támadnak fel.


És láttam, hogy a halottak, nagyok és kicsinyek a trón előtt állnak, és könyvek nyittattak ki. Egy másik könyv is kinyittatott, az élet könyve, és a halottak a könyvekben írottak alapján ítéltettek meg cselekedeteik szerint. 13 A tenger kiadta a benne levő halottakat, a Halál és a Pokol is kiadták a náluk levő halottakat, és megítéltetett mindenki a maga cselekedetei szerint.


Mennyivel másabb egy normális Biblia szövege, mint az ÚVF förmedvényé, nem?

(uh, most látom, hogy a pokol nem egyenlő a halállal, ahogy a szektások tanítják... de ciki...)

2017. okt. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:

Haláluk pillanatában. Isten számára nincs tegnap és holnap, nincs idő, számára a tegnap is ugyan olyan valóság, mint a holnap.


Mit mondott Jézus a jobb latornak? Már aznap vele lesz a paradicsomban.

Mit mondott Pál? Hogy azért várja bizakodva közelgő halálát, mert várja, hogy már szeretett Krisztussal lehessen.

Mit olvashatunk már az Ószövetségben? Hogy haláluk napján irígykedve nézik a jó embert.


A "hova" kérdésre Krisztus válaszolt, ki az örök életre, ki az örök kárhozatra.

2017. okt. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!