Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan képzelitek el az...

Hogyan képzelitek el az Antikrisztus uralmát? Egy végtelenül karizmatikus hapsi aki Jézus szavait szajkózza és az ellenkezőknek meg ott van rendőr terror és kivégzés?

Figyelt kérdés
antikrisztus,politika

2017. nov. 4. 22:16
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Igaz,lehet hogy a Fenevaddal kevertem össze,akkor ez a nagyon karizmatikus fickó hamarább illik a Fenevadra??....
2017. nov. 5. 18:39
 12/17 anonim ***** válasza:
38%
A Fenevad az Antikrisztus egy alternatív elnevezése, ahogyan a Törvénytaposó és a Bűn embere is. Persze fenevad is több van, legfeljebb az a kérdés, hogy melyik vonatkozik az Antikrisztusra, az első, vagyis a hétfejű tíz szarvú, vagy az egyfejű, akinek két szarva van, a Bárányhoz hasonló, de úgy szól, mint a sárkány, és aki az első fenevad imádására ráveszi az embereket? Mindkettő mellett és ellen is fel tudok hozni érveket. Például a hét fej és tíz szarv egy tíz államból és hét királyból álló politikai szövetséget is jelképez, ami nem zárja ki, hogy egy konkrét személyt is jelöljön, aki ennek a csúcsán van. Másrészt az egyfejű fenevad lehet akár a hamis próféta is. De még az is elképzelhető, hogy a két fenevad ugyanazt a személyt jelöli: első az eredeti állapotában, a másik a sátáni metamorfózison átesett állapotában.
2017. nov. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
36%

"Igaz,lehet hogy a Fenevaddal kevertem össze,akkor ez a nagyon karizmatikus fickó hamarább illik a Fenevadra??....

"

Nem lesz semmi ilyesmi. Ez egy téves, erőltetett teológia

2017. nov. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
47%

Ha megismered Krisztus hatalom gyakorlása módját,és összeveted földi uralkodók uralkodási módszereivel,világos,hogy ki az antikrisztus.


Ha valaki hamis pénzt kezd gyártani,igyekszik azt az igazihoz hasonlóvá készíteni.A világtörténelem nagy antikrisztusa kísértetiesen hasonlít(ani fog),az igazira.Nagy jeleket,és csodákat tesz,hogy azokkal elhitesse Krisztus követőit is,akik Őt választották uruknak.

2017. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

Most ezért sokan meg fognak kövezni....

Szerintem az anti krisztus Soros

Bizonyitékok

1 a jelenések könyve azt írja hogy érkezik egy fene vad a tenger felöl nós ki lakik a tengeren túl amerikában ?? Mikor a biblia irodot akkor nem tudták hogy létezik amerika es így jön el ö a tenger felol

2 Soros ki akarja szoritani europábol a keresztényeket vagy legalábis szerintem ki szorulnának elöbb utobb ha ide költözne fél Ázsia ha nem is szune meg a kereszténység azért elégé meg csapana a száma még ugy is ha a bevándorlok rabszolgák lennének mert én ugy tudom hogy Soros visza akarja hozni a rabszolgaságot

2017. dec. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#15

Most lehet meg fogsz kövezni, de Európa és Amerika között óceán van hivatalosan, nem pedig tenger. De kétség kívül elméletnek jó volt, most találj ki hihetőbbet és ésszerűbbet. Indulatok helyett pedig használd az eszedet is, Isten azért adta.

2017. dec. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
26%
Soros idős ember, az Antikrisztus nagyon valószínű, hogy ereje teljében fog fellépni, ahogyan Názáreti Jézus tette. Ezenkívül olyan előképei voltak, mint Antiochus Epiphanes, Nero, Hitler, Sztálin, vagy éppen a most országló Kim Dzsong Un. Az Antikrisztus személye hasonló kaliberű vezető lesz, aki nem a háttérből irányít a pénzével. Soros nem az Antikrisztus, ami nem jelenti azt, hogy nem az ő szekerét tolja ezerrel.
2017. dec. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!