Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem néztek szembe a...

Miért nem néztek szembe a tényekkel, nem tartjátok ezt vallási fanatizmusnak? Ha ilyenek vagytok akkor valami nagyon nem stimmel de nem azoknál akik ezt észre veszik hanem nálatok.

Figyelt kérdés

Részletek a Tanúk leleplezéséből:


Tanúk igen körültekintőek (óvatosak) amikor a vallásuk ellentmondásos

vonatkozásairól kérdezik őket, mint például a vérátömlesztések, kiközösítés vagy be nem

teljesült jóslatok.

A legtöbb kérdést, ami ezekkel a témákkal kapcsolatos egy nevetéssel és legyintéssel utasítják/intézik el, olyasmit mondanak, hogy „Ó, nem. Rosszul hallotta! Ez nem teljesen így van!”


2017. nov. 12. 07:37
 1/6 anonim ***** válasza:
26%

Igaz én nem vagyok Tanu.


1, Ha jóslatok érdekelnek a televíziót kapcsold be és nézd az ezot, a Bibliában próféciák vannak.


Melyik prófécia nem teljesült be? A Jelenések Könyve? Olvasd el Dániel könyvét, Máté 24-et, aztán a Jelenések könyvét.


Ki is fog derülni, hogy ez az utolsó 7 évben fog megtörténni, de, hogy mikor ezt csak az Atya tudja, senki más nem!

2017. nov. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem, befogsz csavarodni.


Nincs ellentmondás sem a vérrel, sem a kiközösítéssel kapcsolatban.

Jehova Tanúi nem jósolnak.

S ezt nevetés, és legyintés nélkül mondom.

2017. nov. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%

"Részletek a Tanúk leleplezéséből"

Bocs az off-ért, de az valami új vallási bestseller?

2017. nov. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
8%
Eszmèk takarják a szemeket, keltenek utálatot az emberi faj tagjai között, ès szítanak háborút a hatalom nevèben. Az eszmèket nem kötelező elfogadni, elhinni, ès az árnyèkukban èlni.
2017. nov. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


A tények valóban makacs dolgok, de az is tény, hogy egy olyan világban élünk, ahol szinte bármi bebizonyítható, és akár annak ellenkezője is. Szinte minden ember bizonytalanságban él, mert minél nagyobb lesz a tudás, annál inkább rádöbbenünk arra, hogy milyen keveset is tudunk valójában. A technika fejlődése révén az emberek egyre jobban elszigetelődnek egymástól, mindenki a maga kis világába zárkózik, mert ott érzi jól és biztonságban magát. Egy ilyen világban természetes igény a közösség, és valljuk be, hogy azért ebben a tanúk elég járatosak. Én maximálisan egyet tudok érezni azokkal akik ez elől a világ elől ide menekülnek, még ha nagyon sok mindenben nem is értek velük egyet. Szerintem nem kell nagy empátia ehhez!


A helyes magatartás az, ha békén hagyod őket, és tiszteletben tartod azt amiben hisznek, és inkább elgondolkodsz azon, hogy vajon te hogyan tudnád segíteni azokat a rászoruló embereket, akik a környezetedben élnek. Hidd el sokkal hasznosabb lenne!


Üdv. Péter

2017. nov. 14. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugye senki nem hiszi el ezt a mesét? :"D
2018. márc. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!