Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tanúk hogyan merészelitek a...

Tanúk hogyan merészelitek a Bibliával szemben az Őrtoronynak adni a nagyobb tekintélyt?

Figyelt kérdés

Valamint a Biblia kijelentéseit az Őrtorony kénye kedve szerint változtatni-áttírni

Ez egyszerűen Hamisítás!!!


2017. nov. 16. 07:48
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
Egy vicckönyvet még viccesebbé tenni szerintem inkább jótett, nem?
2017. nov. 16. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
17%

1es, PACSI, de hatalmas. Képesek egyesek gyűlölködni egy több ezer éves mese elfogadásán vagy tagadásán. Tiszta szégyen. Az ilyenek miatt kell sajnos azt mondanom, hogy az emberiség sajnos megérett a pusztulásra (vagy nem áll készen az értelmes létezésre, ezt mindenki maga döntse el)

Elvakult vallásos barmok.

2017. nov. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%

Kedves Barátom.


Nem untad meg azt amit csinálsz?

Egyáltalán nem a havonta megjelenő folyóirat a tekintély, de ezt hiába mondom el, mert már vagy ezerszer leírtam, de sajnos a vakság az egy betegség....

Vagy nem tudsz olvasni, esetleg nem érted meg hogy a Biblia mint Isten szava az ami fontos számunkra, ez a Fő "tankönyv"


Salom.

2017. nov. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Akkor én miért lettem leostobázva, amikor azt írtam, hogy legyen bátorságotok egy hónapig csak Bibliát olvasni őrtorony újság nélkül?
2017. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Coccomaci !


Ha a vakság egy betegség akkor te beteg vagy!

2017. nov. 16. 19:48
 6/10 KZitus ***** válasza:

Szia


Nem merészelik:-) Honnan veted ezeket a megállapításaidat(állításodat)?

Forrás?


Csak és kizárólag Jehova Szava mérvadó az életünkben:-) Éppen ez a lényege az életünknek, ezért támdnak sokan, mert ragaszkodunk ahhoz, amire Jehova tanít, és nem vagyunk hajlandóak azokat emberi hagyományokkal, szokásokkal fölcserélni.

2017. nov. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 KZitus ***** válasza:

Kedves kérdező


Hogy melyik ember "beteg" szellemileg, azt hamarosan maga Krisztus fogja kimondani minden egyes emberre. Kérlek ne vedd el tőle ezt az Istentől kapott jogot és hatalmat:-)

Ja, a fizikailag betegeket, még ha ez mentális betegség is, - nos azokat meggyógyítja, ahogyan anno megmutatta, amikor itt volt közöttünk :-)

2017. nov. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Te kèrdező aki vallásos vagy ès hiszel Istenben, hogyan merèszelsz konfliktust jelteni az emberek között egy ilyen kèrdèssel? Mindenki azt hisz amit akar.
2017. nov. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8as, neked is egy pacsi. De sajnos a vallások egyik fő eleme, zömében, hogy "hidd azt, amit én, vagy gyűlöllek".

Nekem személy szerint semmi bajom a vallásokkal, mindenki hisz amiben akar, addig, amíg emiatt nem károsít és/vagy gyűlöl mást, elfogadja a másik, mások véleményét és nézeteit.

2017. nov. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4 A folyóirat téma szerint csoportosítja a Bibliában leírtakat, ezeket szoktuk saját meglátásainkkal megfűszerezni ez is a gyülekezeti élet része.

Az ostobázással nem értek egyet, de az tény, hogy annyit tudsz rólunk amennyit hallasz/látsz pletyka szinten.

Én is mondhatnám ennyiből, hogy egy hónapig ne menj misére vagy ne halgass prédikációt, persze nem teszem, de remélem érted a lényeget.

2018. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!