Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehetnék ateista?

Hogy lehetnék ateista?

Figyelt kérdés

Óvodás koromtól ezeket tanítják nekem, szüleim keresztény suliba járattak 8 évig.

A nagy keresztények válaszát, akik idéznek a bibliából meg veszekedni akarnak nem kérem!



2017. nov. 21. 17:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%

"Most itt mit vársz? Azt mondod,azért vagy vallásos,mert a szüleid erre tanítottak,erre feljössz egy oldalra és megkérdezel idegen embereket,hogy hogyan legyél ateista"

:)) Mindig jobb, ha a szüleink helyett idegenekre hallgatunk, az a biztos:)

2017. nov. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

igazából a kérdező azt várta, amit az utolsó felkiáltó mondatban ír, hogy "nem kéri" - és sajnos rohadt nagy csalódást okoztunk neki. sry...

(az "imádkozz érte" viszont ragyogó humor volt, ezért érdemes volt időzni itt :D)

2017. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%
Nos, az ateizmus nem jön csak úgy magától. Azért keményen meg kell dolgozni; gondolkodni kell. Meglátni a vallásban a logikai bukfenceket és felismerni annak képtelen mivoltát.
2017. nov. 22. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%
Én vagyok az Atesista Egyház vezetője, csak akkor lehetsz igazán ateista, ha belépsz hozzánk. Ehhez le kell vennünk rólad a keresztvizet, és utána fel kell ajánlanod egyházi adóként a jövedelmet 15 százalékát.
2017. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Na, többek között ezért nincs ateista egyház.

Meg azért sem, mert értelmetlen lenne.

2017. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!