Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az édenbe miért ültette Isten...

Az édenbe miért ültette Isten jó és gonosz tudásának fáját?

Figyelt kérdés
2017. dec. 3. 13:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
33%
Mert csak ezt a két fajtát lehetett kapni a kertészeti árudában.
2017. dec. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Alain Delon ***** válasza:
0%
Mondjuk nincs is isten.
2017. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Mondjad de nem érdekel😴
2017. dec. 3. 15:15
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Természetesen Isten nem ültetett ilyen csoda fát. Ez a fa egy szimbólum, ami a bűnt szimbolizálja.
2017. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
12%
Az éden szimbólum, akkor a szamár beszéde is szimbólum, és a halottak feltámadása is az, meg a Jelenések könyve is az, meg Jézus csodatételei is az, Mózes sziklából fakadó vize is az, meg az Egyiptomi hókuszpókuszok is. Így kerek, de ha szemezgetek, úgy nem.
2017. dec. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
55%

Speciel a Jelenések könyve egy szimbolikus mű, már a nevében is benne van. Ehhez diploma sem kell...


Mózes ott volt a teremtéskor? Ott volt az kivonuláskor?


De mindegy, ilyen hozzászólásra több szót nem fecsérlek, a kérdésre már adtam választ.

2017. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
14%
Isten akkor egy hazug, aki valós faként említi és mesél róla. A többi marhaságokra nem reagálnék, hiszen nem tudom, hogy a szimbolikának mi köze ahhoz, hogy Mózes hol volt. Úgy tűnik, hogy önszántadból szemezgetsz, hogy mi szimbólikus, és mi nem az. A Jelenések nem azt jelenti, hogy szimbólum. Jelenés, azaz megjelentek. Apokalipszis meg kinyilatkoztatást jelent, nem végítéletet, de vannak ilyen félreértett szavak.
2017. dec. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
41%

Ha vígasztal, tőled nem is vártam el, hogy megérted.

Az apokalipszis nem tudom miként jött szóba, fel se hozódott, de helytelenül tudod.

2017. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
0%

Amiért ma is vannak kísértések. Hadd szórakozzanak még a bukott angyalok is egy darabig!

Továbbá, hogy kísérletezzen az emberrel.

2017. dec. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 Pietrosol ***** válasza:
50%

Sziasztok!


"Isten akkor egy hazug, aki valós faként említi és mesél róla. "


Hogyne lenne valós fa, hiszen ma is ismert az fajtacsoport, amelyeknek csonthéjas termését a jó és rossz tudás tápszövete veszi körül. Az összes dendrológiai kiadvány e fajták oltványairól cikkez.

2017. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!