Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehetséges, hogy az evolúciós...

KZLTUS1 kérdése:

Lehetséges, hogy az evolúciós elmélet elfogadása a fenevad bélyege?

Figyelt kérdés
Valamivel meg kell majf jelölje az antikrisztus a követőit.
2017. dec. 4. 13:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Így van, egyébként szedsz gyógyszert mentális problémákra? Lehet kéne.
2017. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
94%

Állat a nickneved. :)

Amúgy közel sem. Nekem is eszembe jutott hasonló, de nem. A fenevad bélyege leginkább annak kell legyen, ami Jézus tanításával szögesen ellent mond. Jézus előtt állva vajon megkérdezi, hogy miképpen vélekedsz az evolúcióról? Mert szerintem nem fogja senkitől számon kérni. A fenevad világi hatalom, az evolúció semmi esetre sem világi hatalom, csupán tudomány vagy eszme, vagy egy teória, de nem hatalom.

2017. dec. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Na és szerinted ez mi módon bélyegezné meg az embert? Aki elfogadja az evolúciót (amit mellesleg a keresztények többsége is megtesz), annak ez a homlokára tetoválódik, vagy mi?
2017. dec. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Nem tetszik, amit művelsz. Nem vagyok jehovista és végtelenül ritkán értek velük egyet, de ettől elhatárolódom.
2017. dec. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Mikor fogjátok már fel, hogy a Biblia nem szakácskönyv, amit szó szerint kell értelmezni?

A fenevad bélyege csak egy metafora. Aki ennyire képtelen az elvont gondolkodásra, az könnyen beleragad valami szektába, mert azok az ilyen fogyatékos fantáziájúakra vadásznak.

2017. dec. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 Attila_the_hun ***** válasza:
3%

"Mikor fogjátok már fel, hogy a Biblia nem szakácskönyv, amit szó szerint kell értelmezni? "


1: Kijelentő mondat végére felkiáltójelet teszünk, nem pedig kérdőjelet.


2: A Bibliát valóban nem szabad szó szerint értelmezni, mi több a Bibliát az épeszű ember miután elolvasta törli az emlékezetéből.

2017. dec. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
6: Bocs, de az idézett mondat egy kérdés, mivel a főmondata kérdés. Indokolt a kérdőjel, de a felkiáltójel is indokolt lenne. Az írója választott, ennyi.
2017. dec. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Húúúú, sok barom kérdést olvastam már ezen az oldalon, de ez díjnyertes... azt sem értem, hogy lehet egyáltalán ilyet kitalálni??
2017. dec. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%

Ellenkérdés:

Lehet, hogy a gömb alakú Föld elfogadása a fenevad bélyege?

2017. dec. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kreacionista vagyok,de ez szerintem egyszerre vicces és kiborító is. Egyrészt a fenevad bélyege látható lesz,ha valaki elfogadja az evolúciót,szerinted milyen formában fog külsőleg látszani rajta? Másrészt meg a Biblia szerint aki felveszi a fenevad bélyegét az követi is oda,ahova megy. Szerintem elég merész dolog kijelenteni,hogy mondjuk egy hívő,azért,mert elfogadja az evolúciót,a fenevadhoz tartozik és elkárhozik.
2017. dec. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!