Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha szeretnék támogatni nem...

Ha szeretnék támogatni nem tanúként több Jehova tanúja szegényebb sorsú családot, azt hogy és hol tehetem? Elég, ha bemegyek egy királyság terembe, hogy kaphassak neveket vagy írnom kell engedélyért valahova?

Figyelt kérdés
2017. dec. 7. 06:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Ezt a módszert nem ajánlom.

Lehet, hogy amit adsz, elkérik tőlük önkéntes befizetés formájában.

2017. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azt nem szeretném, az adományomról én döntök, csak nem tudom hogy tegyem meg a kezdő lépést.
2017. dec. 7. 10:21
 3/14 anonim ***** válasza:
33%
Ha a vezetőik megtudják, hogy ők adományt kapnak, annak esetleg lehet ilyen következménye.
2017. dec. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nekik lenne hátrány, azért mert én élelmiszer csomagot és ruhákat adnék?
2017. dec. 7. 10:40
 5/14 szp72 ***** válasza:
100%
Nem egészen világos, hogy miért pont ismeretlen Jehova tanút akarsz segíteni. Ha ismersz ilyet, akkor csak oda mész, odaadod neki és kész. Ha pedig nem ismered, akkor meg nem mindegy hogy milyen vallású?
2017. dec. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
tudod mért szegények ezek az emberek mert elszedik a pénzüket,volt egy ilyen munkatársam a gyerekei nélkülöztek ő meg inkább odaadta a fizetését holdkóros társulatuknak
2017. dec. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Okom van rá, hogy őket (is) szeretném támogatni. Neked miért fáj ez?
2017. dec. 7. 11:22
 8/14 anonim ***** válasza:
75%
Az itt lévő tanúk mindig hangoztatják,hogy más egyházhoz tartozóktól nem kérnek és fogadnak el adományt. Talán ez is amiatt van,hogy altassák magukat abba a tévképzetbe,hogy csak ők segítenek másokon,vagy mert csorbulna a büszkeségük,ha egy "sátáni" egyház tagja segítene rajzuk. Szóval nem tudom,hogy ez lehetséges-e.
2017. dec. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elmondhatnád az okot, mert furcsálljuk a viselkedésed.

Ettől függetlenül figyelmeztetünk, hogy a támogatásod esetleg nem oda kerül majd, ahova szeretnéd.

2017. dec. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az okom végtelenül egyszerű: mert ők nem jönnek, ha kell valami, mert őket nem tudjuk támogatni, ha szükségük van, mert ők is emberek nem csak a református, evangélikus egyház tagjai. Mindezt természetesen teljesen névtelenül tenném, nem pedig felvágás végett. És az, hogy nekik is van szükségük segítségre, azt a két szememmel szoktam látni, de ismerem az elutasító hozzáállásukat, ezért gondoltam, hogy megtudom valahogy, hogy hivatalosan mi módja lehetne ennek az adományozásnak.
2017. dec. 7. 12:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!