Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lelkivezetőt/pasztorálpszichol...

Lelkivezetőt/pasztorálpszichológust keresek (pap vagy lelkész személyében) kihez fordulhatok?

Figyelt kérdés
Budapesten keresek olyan lelkészt/papot, aki nyitott, emberi, esetleg végez szabadító szolgálatot is és tudna vállalni néhány alkalommal. Sajnos nem egyszerű találni mert nincs idő az ilyen egyéni beszélgetésekre. A lakóhelyemen már próbálkoztam, de idő hiányában elutasítottak. E-mailt is írtam már egy-két lelkésznek, de nem kaptam választ. Viszont nagy szükségem lenne lelkészi támogatásra, segítségre. Aki tud segíteni, kérem írjon konkrét nevet és elérhetőséget. Csak komoly válaszokat szeretnék kérni.

2017. dec. 12. 21:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pál Feri atya
2017. dec. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pál Feri atya helyett inkább a jezsuitákat ajánlom. Ők rendszeresen vezetnek lelkigyakorlatokat:

[link]


Nem tudom, hogy mi a cél, de ha pl. keresed az életcélodat, a hivatásodat, akkor ajánlom Nagy Bálint jezsuita atyát: [link]

2017. dec. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 KZitus ***** válasza:

Szia


A Zsidók 4:14-16 szerint Krisztus tökéletesen megfelel az általad keresett kritériumnak.

2017. dec. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket!
2017. dec. 13. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!