Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet valahol kérni bérmakeres...

Lehet valahol kérni bérmakereszt levelet?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy így hívják e de arra gondolok amit akkor addnak miután bérmálkoztunk. És azt szeretném tudni hogy lehet e ilyet kérni valahol mert ideadták nekem egy lányét is aki velem együtt volt bérmálkozó hogy vigyel el neki de véletlenül ráöntöttem kávét és nem tudom neki odaadni. Mióta ez történ egész nap csak ezen gondolkodok és aludni is alig bírok miatta hogy sikerült elroncsak egy olyan papírt ami nagyon fontos egy embernek és nagyon remélem hogy lehet valahol még ilyet kérni.

2018. jan. 2. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Keresztelésről, bérmálásról, házasságkötésről az a plébános állít ki iratot, ahol helybelileg történt.
2018. jan. 2. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia.

Ne aggódj miatta, amit neked adtak, az valószínűleg csak egy emléklap.

(Bérma)keresztlevelet bármikor állítanak ki a plébánián(ahol bérmálkoztatok), ha a lánynak szüksége lesz pl az esküvőjéhez..

2018. jan. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A bérmálkozást hivatalosan bármikor tudja igazolni az a plébánia, ahol a lányt keresztelték. Így annyi kárt okoztál csak neki, hogy biztos szép emléklap volt, amit eltehet emlékül a bérmálkozásáról.
2018. jan. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!