Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kövér emberek elkárhoznak?

A kövér emberek elkárhoznak?

Figyelt kérdés
Mivel általában a falánkság és a telhetetlenség jele szokott lenni a kövérség. :(
2018. jan. 3. 03:10
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ÉN sem nézem azt, ha valaki kövér, de vannak gondolom olyanok, akik ezzel vádolnák meg az adott keresztény illetőt, HA a keresztény ember azt mondja, hogy beteg, akkor meg az lenne a válasz, hogy "Hol a te Istened? Hiszen elméletileg neked van Atyád, aki a Mennyben van, és van Megváltód aki ÚR Mennyen és Földön? Akinek van hatalma, és a Szent Írás is azt írja, hogy a hívőnek minden lehetséges, ha hisz, akkor hol van a TE Istened?"- Érted miről beszélek? Tehát ezzel nagyon be lehet "kötni", vagy piszkálni a keresztény személyt.
2018. jan. 3. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, azzal is piszkálni lehet valakit, ha nem szőke, kék szemű és magas.

Ez eltalában a piszkálót minősíti, nem azt, akit piszkálnak.

2018. jan. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
92%

" Jézus sem volt kövér, hanem vékony.) És ha valaki keresztény, azaz Krisztus követő, akkor hasonlónak kell lennie, nem? :( "


Hát a kérdésedben még a falánkságról volt szó,nem a külsőségekről,hogy szép szál cingárgyerek legyen valaki. Mert akkor elárulok valamit,létezik olyan falánk ember,aki nem kövér és olyan kövér,aki nem falánk. Meglepődtél,mi? Pont YT-n szoktam nézni egy srácot aki irdatlan mennyiségű adagokat eszik versenyszerűen nagyon rövid idő alatt,és láss csodát,nem kövér,sőt,annyira zerge,hogy meg nem mondanád,hogy fér el benne annyi kaja. Amit ő csinál az ráadásul még a falánkságnál is rosszabb,mert míg a falánk ember legalább tényleg mutat az étel felé is némi érdeklődést és a hasa miatt eszik annyit,ő csak a nézettségért illetve pénzért (ha kap érte) tömi tele magát,de tényleg úgy,hogy az már neki sem esik jól. Na,ő pl vékony,biztos üdvözülni fog. Én meg -ha már arról beszélünk,hogy ki miben hasonlít KÜLSŐSÉGEKBEN Jézusra,akkor szintén ki vagyok zárva,mert reumás vagyok,Jézus pedig nem volt az. Ja és te is el fogsz kárhozni,mert Jézus zsidó volt te meg valszeg nem vagy az. Érted,hogy mi a probléma ezzel?

2018. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Na most nem igazán értem a kérdést. Tehát, mért is kárhoznának el a kövére? A falánkság nem csak a kövéreknek szól, lehet az genetikai is, nem muszáj annak pont a falánk embereknek az ismérve lenni. Van pocakom, pedig sokakkal egyetemben én sem zabálok, sőt! Hat óra után nem eszek semmit sem. Tehát én nem juthatok a mennybe pl. mert picit nagyobb a hasam a kelleténél? Ez nonsense. :D Ha nincs kocka hasam és nem vagyok egy Arnold Schwarzenegger akkor én már csak a pokolba juthatok. Könyörgöm... Ne nevetesd ki magad. :)
2018. jan. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az meg, hogy Jézus nem volt kövér és ez számodra az etalon megint csak nevetséges állítás. Ha nincs szakállam, akkor pokolra jutok. Ha nincs göndör hajam, mint a Zsidóknak, akkor pokolra jutok. Ha nincs picit barnább bőröm, mint a Zsidóknak is, akkor pokolra jutok. Ha nem vagyok Zsidó, akkor pokolra jutok. Év poénja. :D
2018. jan. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!