Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Földönkivüliek amikor eljönnek...

Földönkivüliek amikor eljönnek és azt mondják egyház manipulálva lett te elhinéd?

Figyelt kérdés

2018. jan. 3. 20:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Szinte egészbiztós hogy léteznek főldönkivüliek.
2018. jan. 3. 20:26
 2/11 A kérdező kommentje:
Én elhiném.
2018. jan. 3. 20:28
 3/11 KZitus ***** válasza:
38%

Szia


Tényleg léteznek földönkívüliek, és a legfőbb Földönkívüli, aki létrehozta az életet itt a földön még a módját is elmondja hogyan manipulálják az egyházat.

2018. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy léteznek énés lattam ufot
2018. jan. 3. 20:40
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Elsőnek azt kéne elhinnem, hogy léteznek UFO-k.

Persze az elvi valószínűsége meg van, de eddig még pár holdkórostól eltekintve senki se találkozott velük, létezésüket senki se bizonyította.


Majd ha valóban kiderül létezésük (és nem egysejtű lények szintjén állnak), elmondják véleményüket, akkor megtudom ítélni a dolgot.


Addig kb így hangzik a kérdésed:

Ha a rózsaszín unikornis azt mondja, hogy a sellők a meleg vízben szeretnek élni, "elhinéd"?

2018. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Alex Fly ***** válasza:
Persze. Valószínűleg jobban ismeri az egyházát, mint én. És ha azt manipulálta valaki, ahhoz nekem mi közöm?
2018. jan. 4. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Rájuk igaz lenne a mondás: messziről jött ember, azt mond, amit akar. :D
2018. jan. 4. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg kedves Kérdező, ez kicsit vicces kérdés. :D Az meg, hogy szinte biztos, hogy vannak földökívüliek, én ennyire biztosra nem állítanám, mert nem láttunk mégegyet se. Az, hogy beszégletnek róla, meg mondja a média minden felülete, hogy van és mutatnak képeket egy árnyról mondjuk, még nem nevezhető bizonyítéknak. Úgy vélem, hogy a földönkívüliek nem léteznek és azért vélem így, mert még nem láttam egyet sem a szabad szememmel. Cáfolni nem tudom, hogy vannak, de viszont azt el tudom mondani, hogy osotbaság biztosra venni azt, hogy vannak. A média (tv, újság, internet, rádió) nagyon jó manipulálási módszer. Ami abban van, az etalon az emberek részére. Tehát, én nem igazán adnék ennek túl nagy hangot. Keresztény vagyok, Isten létét sem tudom neked bizonyítani, viszont senki nem tudja ennek elletetjét bizonyítani nekem, mivel nincs rá ismeretség, nincs rá eljárás. :)
2018. jan. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A kérdésedre a válasz meg annyi, hogy emberek is ezt mondják, mi lenne a külömbség? Ha az embereknek elhiszem, hogy valami csunyaság van az egyház területén, mivel MAGAM is látom, hogy nem teljesen jó az, amit tesz a vatikán (például), így valószínüleg nekik is elhinném, ha:


1, léteznének, biztosan láthatnánk egyet úgy, hogy elhívnak valahova megfoghatom többekkel, illetve megszagolhatom (három érzékszervemmel érezhetem), akkor persze elhinném a "földönkívülieknek".


2, tudnának velem úgy társalogni, ahogyan én is megértem.


De ez egynelőre egy nagyon szép mese számomra, illetve Fantasy történet ez az Űrlényesdi... :)

2018. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Aki megszokta, hogy kénytelen hinni, mert tudni nincs módja, bármit elhihet. Nincs esélye ellenőrizni, eszébe se jut.


A többi utánajár és megállapítja az igazat.

2018. jan. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!