Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Elkezdtem hinni az egyiptomi...

Elkezdtem hinni az egyiptomi istenekben. Ez normális?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nagyon furcsa, de valahogy vallásosan ragaszkodom hozzájuk.

2018. jan. 30. 21:06
1 2
 11/15 Fritzkó Mákiel ***** válasza:
81%
Azt ugye tudod, hogy nagyon valószínű, hogy Ptah egy valódi ember volt aki feltaláló volt.
2018. jan. 31. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%

Az attól függ, milyen normához képest.


Nyilván,saját normáidhoz valószínűleg normális,bár kérdésed jelez egy bizonytalanságot ezzel kapcsolatban.


Természetesen,az én normáimhoz képest,te nem vagy normális.

2018. jan. 31. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
47%

Nem mondtad el a körülményeket, így nehéz válaszolni.

Viszont egy dolog: ha tényleg komolyan gondolod, akkor a piramis ERŐSEN ajánlott! Ugyanis az biztosítja, hogy a lelked utat talál a mennyországba.

Persze e nélkül is bekerülhetsz, de az esélyek... kb. mintha csónakkal akarnál Amerikába menni. Utasszállító repülővel azért egy kicsit üzembiztosabb, nem?

Ja, a piramis nagysága nem számít. A tájolása (csak vigyázz, mert közben eltelt 4000 év, megváltozott a csillagok helyzete), a felépítése, és az, hogy milyen tárgyakat temetnek melléd - annál inkább. Na meg a mumifikálás.

Az agyadat pl. ki kell dobni, az itt értéktelen.

2018. jan. 31. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
16%
Halott vallás isteneiben hinni nem normális. Római istenekben sem hisznek már, legenda szintjére süllyedtek.
2018. jan. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
86%
Normális.Mindenki abban hisz,amiben akar.Nem másnak hiszünk,hanem magunknak.
2018. febr. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!