Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Régen a Hit Gyülekezete be...

Régen a Hit Gyülekezete be jártam. Lelki betegként elhittem a tanításokat meg hogy a "testvérek" szeretik egymást. A régi "barátaim" már nem járnak oda. Kértem segítséget presbitertől is, de meg sem hallgatnak. Más is járt pórul ennyire?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 10:59
1 2 3 4
 31/36 HaEv ***** válasza:
73%

Kedves Kérdező!

Azóta most jártam először itt az oldalon, mert nem nézem meg az oldalt minden nap.

És ma válaszoltam is. Csak a többiek kedvéért írtam ide is.

2018. márc. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
47%

En segitek neked kedves kerdező.

Irj privit.

Tudod ha megismered Jézust akkor soha de soha tobbe nem kell h egyedul legyél.. mindig előtted megy, és vezet téged az ö szent szelleme altal, a szívedhez szól es mindig tudni fogod mit tegyél.

Ez meglehet neked ha Jézust teszed az életed Urának, és megvallod a bűneidet Isten megbocsájt neked és megmos teged Jézus Krisztus kereszthalála és vére miatt, igaz leszel előtte, es minden áldás örököse lehetsz ingyen hit által.


A jó előtted van, nem kell szomoru legyel 1 percig sem , inkább ragadd meg mindazt ami a tiéd lehet Jézus kiérdemelte, ha akarod tiéd lehet.

2018. márc. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:

Hagyjuk a marhaságot, jó?

Ezen már rég túl vagyok.

Jézus, megtérés, bűnök bocsánata, stb.

Nekem valós problémám van, senki nem tud és nem is akar segíteni.

Van az az élethelyzet, amikor teljesen magadra maradsz és nem látod értelmét a létezésednek.

2018. márc. 10. 21:45
 34/36 anonim ***** válasza:
47%

Kedves Kérdező!

Igen, ez sokszor így van, hogy senki nem tud, és nem is akar segíteni. De az emberek ilyenek. Isten viszont nem ilyen! Nem olyan, mint az emberek! Őt igenis érdekled! Nagyon sajnálom ami veled törtènt, és ezen még ha akar se tud az ember segíteni, de az Úr teljesen megért téged, teljesen ismer téged, csak hozzá fordulj és ne hagyd, hogy a keserűség és a harag elválasszon tőle. Tudom, könnyű mondani, nekem is volt ezzel problémám, èn apukámnak tudtam nagyon nehezen megbocsájtani és elengedni amiket tett. Nekem Isten segített ebben mert a magam erejéből biztos, hogy nem ment volna a megbocsájtás és a keserűség elengedése, depresszióból való szabadulás. Ne az emberektől várd a segítséget, Isten az aki a mindenható, aki szeret téged, a legjobbat akarja neked!!

2018. márc. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Írtam Neked nagyjából két hete válasz e-mailt, de nem írtál rá vissza semmit. Pedig szívesen segítenék, ha visszaírnál. :)

2018. márc. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
81%
Én úgy gondolom, hogy megbocsátás akkor van, hogy ha a bűnelkövető abbahagyja és megbánja a bűneit. Ha nem, akkor nem kell megbocsátani.
2018. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!