Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Létezik olyan lelkész, aki...

Létezik olyan lelkész, aki eltemet valakit egyházilag plussz költségek nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy megmondja 20-30 ezer és slussz-passz. Nem egyházadó meg egyéb sarcok utólag...
2018. febr. 28. 04:28
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Békességet és nyugalmat kívánok háborgó lelkednek! Isten téged is szeret, csak még nem tudod. Kívánom, hogy mihamarabb megtudd!

Foglalkozz inkább édesanyáddal, segíts neki és ápold míg lehet! A temetésén később is ráérsz gondolkodni.

2018. márc. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

" De aki nem koptatta, annak miért kéne ezt kifizetni egy temetés kapcsán?"


Mond már meg, hogy aki nem koptatta, mi a jó frásznak akar egyházi temetést? Nem teljesen mindegy neki, hogy nem az általa megvetett lelkész vagy valami világi ember temeti? Miért akarna bárki is egy általa utált szervezettel temetkezni?

2018. márc. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem mindegy! Hisz Istenben és Jézusban, és nem mindegy!
2018. márc. 2. 19:13
 24/24 anonim ***** válasza:

Elhiszem, én senki hitét nem szeretném vitatni. Sőt még csak eformátus sem vagyok, hogy késztetést érezzek védelmükben írni.


Tudod szokták mondani, hogy "hlszek én, de a magam módján". Nos ha hiszek Istenben (keresztényekére gondolok), akkor talán érdemesebb Krisztus módján hinni, nem a magamén.


Egyébként már felvetült bennem, hogy se a kérdés, se a szándékaid nem valódiak.

2018. márc. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!