Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Római Katolikusok! Ha délelőtt...

Római Katolikusok! Ha délelőtt a krizmaszentelő Püspöki misén áldoztam, akkor az esti virrasztáson nem áldozhatok? Egy nap lehet 2x áldozni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 29. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, kétszer is lehet áldozni egy nap. De ha gondolod, kérdezd meg a papot, mikor rád kerül a sor. Amúgy virrasztáson nincs áldoztatás.
2018. márc. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Igazad van, pontatlanul írtam le, a virrasztást megelőző misén :) És köszönöm a válaszod! :)
2018. márc. 29. 16:41
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom kétszer lehet áldozni egy nap.
2018. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2018. márc. 29. 17:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet kétszer áldozni, de másodszor csak akkor, ha misén is részt veszel. Én így tudom. De ha valamiben bizonytalan vagy, inkább hiteles helyen nézz utána. Mire mész azzal, hogy ki így tudja, ki úgy?
2018. márc. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen en is igy tudom hogy ketszer lehet aldozni egy nap, de csak szentmise kereteben masodjara.
2018. márc. 31. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Akár hányszor is áldozhatsz, az nem mossa tisztára a lelkiismeretedet!


Csak egyszer kell színt vallanod!


Valld meg Jézusnak, hogy bűnös vagy. Valld meg Neki a bűneidet megtört szívvel őszintén és alázatosan!

Fogadd el Őt Uradnak, Istenednek, személyes Megváltódnak!

Hívd be, fogadd be Őt az életedbe a szívedbe!


Ha őszinte leszel minden kertelés nélkül, akkor Ő belép az életedet és megújítja a szívedet és az elmédet és megismered Őt és az Ő Igazságát és az örökkévalóságot!


Utána már nem kell vallásszerűen, a vallás elvárásainak megfelelve áldoznod! Isten a szíveket vizsgálja, mert belelát azokba. Légy őszinte és ne kertelj ne hazudozz, mert beléd lát!

2018. ápr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!