Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi miért nem hiszik,...

Jehova tanúi miért nem hiszik, hogy van mennyország?

Figyelt kérdés
Miért hiszik azt, hogy itt az általuk kiválasztott a jelenleg meglévő szép házakban fognak lakni?
2018. ápr. 3. 14:19
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

kedves Tantételbeli nevű

:


az emberek olyanok amilyenek.


"a jehova az csak egy ruha rajtuk"


jók is rosszak is mint MINDENKI.

mint ahogy én is.

és irányíthatóak is mint mindenki.


és sajnos az 1 ezrelék amerikai részvénytársaság tulajdonos réteg

önnön önző céljaira felhasználja a 9999999999% ingyenes tagokat a folyamatos éves milliárd dolláros profitokért cserébe amit termelnek nekik az


ingyen munkák által amit befektetnek más pénzt még jobban termelő vállalkozásokba. fizetség pedig a hit részükről és ezzel kész.

semilyen üzleti vállalkozás nincs ennél profitosabb, jobb! NINCS ! számoljon valaki számokkal utána!


nem tudok róla hogy valaha valaki ingyenes tag részesedett volna a folyamatosan képződő évi dollár milliárdokból,

hogy saját maga és a családja emberibb életet élhessen itt a földön.

nem volt ilyen és nem is lesz valószínüleg SOHA !!!


nem erre találták ki és nem ezért működtetik ezt az igen igen profitos pénzes szinte megismerhetetlen tagságu zártkörü vállalkozást a valódi


haszonélvezők emberi személyében.


az igen igen kártékony embereket használó

örtorony szektát kell minden erővel

hivatalosan tisztességesen törvényeket betartva

örökre eltüntetni ,


csak ez a megoldás ha valaki segíteni akar a megtévesztett ember tömegeken mert


maguktól erre képtelenek mert akkora befolyás alatt állnak agyilag.


ezen kell gondolkodni és ezért TENNI mert csak a cselekedet számít és minden más csak szövegelés.

más megoldás nincs.


nekem ez jutot az eszembe csak mint gondolat,

mert


ha csak ha nem léteznek, örökre eltűnnek

akkor nem lesznek veszélyben csak

legalább tőlük

az eleve az emberi értékek szerint élő családok.

én ahogy csak bírom próbálom megelőzni hogy

nehogy véletlenül is megtudja tenni egy jehova szektás

, hogy

az utódjaimat bevonja majd valamikor közéjük.

ha ennek az az ára hogy örökre tűnjenek el akkor

" tünjenek el örökre! "


teljesen felesleges példálózni minden más vallással hogy ez is meg az is, ,mert teljesen más üzleti alapokon

indult el és a mai napig is azon áll !

ez egy zártkörű üzleti részvénytársaság és a vallások azok NEM AZOK.

ELLENTÉTBEN a többi legtöbb vallással ezért nem is hasonlítható

mert TELJESEN MÁS KATEGÓRIA


ez egy rettenetes kártékony vállalkozás a családokra

természetesen rengeteg jó oldallal is rendelkezik,

de a mérleg az nagyon elbillen és a rossz tulajdonság irányban.

2018. máj. 8. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 Tantételbeli ***** válasza:
Lehet! Viszont ez alapon az összes felekezetet be kéne tiltani, nem?
2018. máj. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

nekem a körülöttem lévő vallásokkal sem felekezetekkel nincs semmi bajom , tehát a szabad vallás gyakorlással sem. igyekszem tisztelni minden embert az egész földön előítéletek nélkül.

de szerintem a jehova az igen túl lőtt a célon ,

és azért mert én NEM VALLÁS SZEMPONTBÓL KÖZELÍTEM MEG ,

mert nem is vallás alapokon jött létre hanem eleve már a meglévő profitos vállalkozás tovább vitelét, tevékenységi körét kellett okosan megtervezni mert innen indult az egész.

a vallás ITT az csak a vállalkozás beindításához és fenntartásához elengedhetetlenül szükséges dolog.


a többi vallásnál és felekezetnél nem ezt a sorrendet látom. mert ami nem jehova ott a vallás a hit az első ami megszületett és maradt is fontossági sorrendben az.

ezért is tartom tiszteletben mindenkinek a saját hitét.


jehováknál ami nekem nem tetszett ez a más sorrend

az egyik,


és a másik tulajdonság ,

hogy

körülöttem ahol élek más vallást sem és más felekezeteket sem látok akik ekkora rombolásokat csinálnának egészséges családokban.

nem is hallottam és nem is láttam sehol hogy pl református,katolikus,hindu, ...,sorolhatnám..


senkiről nem beszélnek és nem is írnak semmi rosszat

nincs tele úgy sehol sem negatív dolgokkal valódi esetekkel a sajtó sem mint a jehovákról mint nem egészséges dolgaik.


ennek valami oka van.


nekem ez elég , és nem kérek belőle hogy veszélyeztessék még valaha is a család jövőjét.

ha lehet

akkor én nem próbálok adni nekik erre még lehetőséget sem .

mindenki úgy dönt ahogy akar és én így döntöttem.

2018. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 Tantételbeli ***** válasza:

kedves 23-as. Rendben. Megértettem, a véleményed. Engem is kiközisÍtettek évekkel ezelőtt azért, mert nem fogadtam el némely tanításaikat. Meglepódtél? JT nem rossz emberek, ők jó emberek,nagyon sok csodálatos embert ismertem ott. Elleneben a vallásuk, a szerveztük rossz!


Én is elveszitettem a legtöbb rokonom, de nem mindenkit. JT között is óriási különbség van, ki hogyan reagál egy ilyen helyzetre. Pl. én még az ikertestvéremet is elveszítettem, de pl. édesapámat nem! Ember válogatja, kit hogyan tart fogva a vallás, mennyire ismeri a Bibliát, mennyire érti, hogy Isten mit akar mondani, és hogy mennyire ember. Ezen sokan elcsúsznak, sokan viszont továbbsiklanak, és megőrzik emberi nagyságukat.

2018. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

akkor sajnos ti sem jártatok jól a szervezettel.


örülök hogy közös nevezőre jutottunk,

valószínű azért, mert mindketten az emberben az "embert" keressük,

az embereket szeretjük, tiszteljük becsüljük és nem bármely földi szervezet dolgait.


én nem voltam jehova /csak egy átlag megkeresztelt keresztény család tagja vagyok/


de itt a gyakori kérdések fórumon az vagyok,

akinek a vérszerinti öccse mikor kiment külföldre egy saját vállakozás üzleti útra,

és ott kint a lakásban bedobtak neki egy igen jól hangzó szórólapot / ezzel kezdődött minden szenvedés / és utána sok francia vén beszervezte ez lett az eredménye ,

hogy keresztényből "testvért" csináltak belőle ott kint.

2000 ben és 17 éve azóta franciában lakik, él, igen aktiv jehova jelenleg is.

és valóban ebből kifolyólag a család belerokkant, tönkrement , mert rajta kívül senki sem lett jehova.

nem volt semmi gond soha köztünk sem mással sem semmi kiközösítés vagy valaha bárkinek bármi gond.

CSAK EGYSZERŰEN NULLÁRA SORVADT csak ugy magától az előtte normális személyes családi kapcsolat ,

ONNANTÓL

mikor leültünk és megbeszéltük hogy nem akarunk jehova dolgokkal foglalkozni.

a napi fontossági érték listán amit pl intézni kell, mert sürgős vagy fontos,

hát minden családtag valahova legalulra került azonnal,

le lettünk minősítve és előttünk minden jehova ott van.

ez meg mindent de mindent tönkre vágott.

ennyi történt.


ezért van hogy amit tudok, mindent megpróbálok tenni azért,

hogy egy szervezet ne legyen képes ilyen maradandó roncsolásokat okozni .

2018. máj. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!