Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánista akarok lenni, hová...

Sátánista akarok lenni, hová kell leadni a regisztrációs kérvényt?

Figyelt kérdés
Hová menjek, ha imádkozni akarok a Sátánhoz? Vannak sátánista templomok Magyarországon?
2018. ápr. 15. 11:03
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
90%

E világ fejedelme a Sátán.

Aki nem Jézus Krisztushoz tartozik ,az sátánista,nemtöl származástól fügetlenül.

2018. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Vagyis semmit nem kell tenned mert a Sártán hatalma alatt vagy.
2018. ápr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
60%
# Nem ismerek egy sátánistát sem. Azaz egy volt általánosban. Mikor mögöttem ült, fordított kereszteket firtált a pulóveremre. Meg azt tudom még, hogy macskát kínoznak. Szóval nem sok mindent. Csak hogy bevallottan Sátánt imádják. Azt pedig tudom, hogy Sátán emberölő. Isten viszont azt akarja, hogy boldogok legyünk. Na meg azt, hogy végül úgyis Isten győz, a Sátán pedig elpusztul.
2018. ápr. 21. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
54%
Ennyi beteg embert egy helyen, te Úr Isten! Tudod hova menj? Egy paphoz. Téged elég rendesen megszálltak démoni erők (meg azokat is, akik ezt támogatják) De most őszintén? Mi vonz bene?
2018. ápr. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Valójában a sátánisták nem olyan gonoszak, mint azt hiszed. Ők az okkultizmus felé hajlanak meditációs gyakorlatok, önmegvalósítás, spiritualitás meg ilyesmi. Nem ölnek embert vagy firkálnak a faladra és nem égetnek fordított keresztet a pólódra. Ők is hisznek valamiben, ami úgy látszik nem annyira elfogadott, mint a hívőség vagy valamilyen másfajta Istenhit. Bizonyára nem áldoznak kecskét, legalábbis a legtöbb irányzat nem foglalkozik ilyen morbid állatkínzásokkal. Amelyik igen az valamiféle szekta lehet. Mellesleg van "ateista sátánista" irányzatok is. Én divatból szeretnék az lenni, mert olyan drakkosan hangzik, pont mint a stílusom. Igazán nem érdekel Isten vagy a sátán csak papíron akarok az lenni. (Ha egyáltalán van ilyen). Elsőként a Jedi vallást akartam felvenni, de kihaltak. Aztán jött a sátánizmus, YouTube-on sokféle videót láttam, amik a sátánizmust hirdetik gondoltam magamban "tök menő" szóval eldöntöttem, hogy az leszek. Ha el kell adnom a lelkem vagy valami ingyen is odaadom, valószínűleg egy árva vasat sem ér használt, romlott meg minden. Ha halálom után nem is kerülök a Mennybe még mindig ott van a Pokol. Gyorsan tudok alkalmazkodni szal nem lesz gond. 🤗
2018. ápr. 21. 13:44
 16/23 Lux morulus ***** válasza:

"szal nem lesz gond. 🤗"


Értem... "szal" te egy troll vagy !

2018. ápr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Jaa jja ,nem vagy buta,az tuti,de nagyon ráérsz az tuti.

Te sem tudod hogy ki vagy ,mert kivagy az tuti.

Haver ,nézz tükörbe!!!!!

2018. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

"Jaa jja ,nem vagy buta,az tuti,de nagyon ráérsz az tuti."

Tuti? Mármint tutti frutti, karamell, rumos dió meg kávé?

https://www.youtube.com/watch?v=3M2lSX0nRlc

"nézz tükörbe!!!!!"

Jóvan , de mit kéne néznem? Csak magamat látom.

...

"Értem... "szal" te egy troll vagy !"

Sátánista vagyok, azaz az leszek. 😏

2018. ápr. 22. 21:29
 19/23 Lux morulus ***** válasza:
Dehogy leszel. ☺
2018. ápr. 25. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ne legyél sátánista. :)


[link]

2018. ápr. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!